چهارشنبه 1 بهمن 1399 |

دیدار رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با جانبازان بیمارستان نیایش و آسایشگاه ثارالله

13:35:0    1399/03/22

دیدار رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با جانبازان بیمارستان نیایش و آسایشگاه ثارالله

معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران صبح روز پنجشنبه ۲۲ خرداد ماه ضمن بازدید از بیمارستان نیایش و آسایشگاه ثارالله تهران با جانبازان معزز دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش پایگاه خبری حیات ،مهندس سعید اوحدی پس از دیدار چهره به چهره با جانبازان بستری در بیمارستان نیایش خطاب به کادر درمانی این بیمارستان گفت: اگر درصدی از دعای جانبازان بستری در این بیمارستان شامل حال خادمان خود بوده و مورد قبول درگاه الهی قرار گیرد آینده و زندگی شما تأمین خواهد شد.
معاون رییس جمهور با بزرگداشت رشادت‌های ایثارگران کشورمان تأکید کرد: خدمت به ایثارگران عزیز توفیق الهی و مایه افتخار و مباهات است و باید از فرصت خدمت به بهترین بندگان خداوند به خوبی بهره‌برداری کرد و نباید سرسوزنی برای خدمت به ایثارگران کوتاهی شود.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران و حل مشکلات این عزیزان وظیفه مسئولان است و دیدار با ایثارگران عزیز در روزهای آینده نیز ادامه خواهد یافت.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به صورت چهره به چهره با جانبازان بستری در بیمارستان نیایش و آسایشگاه ثارالله دیدار و گفت‌وگو کرد و از نزدیک در جریان مشکلات و روند درمانی آنها این عزیزان قرار گرفت.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران