چهارشنبه 1 بهمن 1399 |

14:6:0    1399/03/21 معاون امور بین‌الملل، تبلیغات و روابط عمومی بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس:

لزوم توجه به فضای مجازی و بازی‌های رایانه‌ای در تبیین ارزش‌های دفاع مقدس/ «وزارت ورزش» شهدای ورزشکار را به مردم معرفی کند

سرهنگ مجید جوشقانی، با اشاره به اهمیت فضای مجازی در تبیین ارزش‌های دفاع مقدس گفت: یکی از کارهایی که در وزارت ورزش و جوانان در فضای مجازی می‌شود انجام داد، معرفی شهدای ورزشکار است که امیدواریم به بهترین نحو ممکن انجام شود.

به گزارش پایگاه خبری حیات، سرهنگ «مجید جوشقانی»، معاون امور بین‌الملل، تبلیغات و روابط عمومی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس صبح امروز (چهارشنبه) در دومین نشست گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: یکی از سیاست‌های ستاد مرکزی گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس توجه به فضای مجازی است. به خصوص در شرایط فعلی که کشور با بیماری کرونا دست و پنجه نرم می‌کند، باید به این فضا بیشتر توجه شود؛ چراکه هرچقدر از تجمع و گرد هم آمدن دوری کنیم، به نفع جامعه خواهد بود.
وی ادامه داد: وزارت ورزش با جوانان رابطه بسیاری دارد و توصیه می‌کنیم به بحث بازی‌های رایانه‌ای نیز ورود کنند و با تولید محتوای مناسب بتوانند جوانان را جذب و مطالبی با موضوعات دفاع مقدس در این فضا ارائه کنند تا جوانان با تجربیات دفاع مقدس آشنا شوند.
جوشقانی افزود: سال ۹۶ گردش مالی حوزه بازی‌های رایانه‌ای چیزی حدود یک هزار میلیارد تومان بوده است. غفلت از این حوزه ضربه مهلکی را به جوانان وارد خواهد کرد و ما باید بیشتر از گذشته به این فضا توجه کنیم.
معاون امور بین الملل، تبلیغات و روابط عمومی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: چندی پیش شاهد بودیم که انتشار یک عکس از شهدای غواص چه موجی را در جامعه ایجاد کرد و در وزارت ورزش و جوانان نیز یکی از کار‌هایی که در فضای مجازی می‌شود انجام داد، معرفی شهدای ورزشکار است که امیدواریم به بهترین نحو ممکن انجام شود.
وی خاطرنشان کرد: ما در ستاد مرکزی گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس نیز آمادگی کامل داریم تا وزارت ورزش و جوانان را در اجرای برنامه‌هایش در خصوص دفاع مقدس یاری کنیم.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران