پنجشنبه 10 مهر 1399 |

​اجرای طرح بررسی و رصد جانبازان نخاعی از نظر ابتلا به بیماری کرونا

11:59:0    1399/03/17 مدیرکل امور تخصصی و گروه‌های ویژه بنیاد شهید و امور ایثارگران خبر داد:

بررسی و رصد کامل جانبازان نخاعی از نظر ابتلا به بیماری کرونا

مدیرکل امور تخصصی و گروه‌های ویژه بنیاد شهید و امور ایثارگران از اجرای کامل طرح بررسی و رصد کامل جانبازان نخاعی از نظر ابتلا به بیماری کرونا خبر داد و گفت: خوشبختانه وضعیت اکثریت جانبازان از نظر ابتلا منفی بود و ۱۱ نفر نیز در کل کشور درگیر این بیماری شده‌اند که خوشبختانه با درمان‌های صورت گرفته سلامتی خود را به دست آوردند.

به گزارش پایگاه خبری حیات، دکتر مسعود جوادی با اشاره به برقراری تماس تلفنی با تمام جانبازان نخاعی سراسر کشور گفت: طی اجرای این طرح تقریبا با تمامی جانبازان ضایعه نخاعی تماس گرفته شد که ۱۳۰۰ نفر از این عزیزان به تماس پاسخ گفتند. متاسفانه تعدادی نیز پاسخگوی تلفن خود نبوده و یا تلفن آن‌ها خاموش بود که البته وضعیت این عزیزان نیز به‌طورکلی از معاونت بهداشت و درمان بنیاد محل سکونت استعلام شده است.
وی با بیان اینکه این طرح برای تمامی استان‌ها اجرا شده است افزود: خوشبختانه وضعیت اکثریت جانبازان از نظر ابتلا منفی بود و ۱۱ نفر نیز در کل کشور درگیر این بیماری شده‌اند که خوشبختانه با درمان‌های صورت گرفته سلامتی خود را به دست آوردند.
مدیرکل امور تخصصی و گروه‌های ویژه بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: خوشبختانه جانبازان نخاعی به شکل بسیار جدی با موضوع قرنطینه خانگی برخورد کرده‌اند و رهنمودهای بهداشتی نیز در زمینه پیشگیری و آشنایی با علائم بیماری ارائه شده است.
جوادی در انتها تأکید کرد: آموزش‌های بهداشتی لازم از طریق فضای مجازی و در کانال‌های مربوط به گروه‌های جانبازی نیز در دسترس این عزیزان قرار گرفته است.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران