پنجشنبه 10 مهر 1399 |

تشریح اقدامات بیمه دی در جهت خدمت رسانی به ایثارگران همزمان با شیوع کرونا

10:28:0    1399/02/08

تشریح اقدامات بیمه دی در جهت خدمت رسانی به ایثارگران همزمان با شیوع کرونا

مدیرعامل بیمه دی به تشریح اقدامات و فعالیت‌های بیمه دی در جهت خدمت رسانی به ایثارگران و تسهیل امور آنان همزمان با شیوع کرونا پرداخت.

به گزارش پایگاه خبری حیات، محمدرضا کشاورز، با بیان اینکه شرکت بیمه دی همزمان با شیوع ویروس کرونا وظیفه خود دانست که در راستای مراقبت از سلامتی و خدمت رسانی هرچه بیشتر به جامعه ایثارگری اقدامات پیشگیرانه ای را انجام دهد افزود: در همین راستا فعالیت های متعددی در جهت تسهیل امور مربوط به ایثارگران توسط این شرکت انجام شده است که یکی از این اقدامات توزیع بیش از ۱۳ هزار بسته بهداشتی حاوی ماسک، دستکش، مواد ضدعفونی کننده و کرم مرطوب کننده بین جانبازان ۷۰ درصد و خاص بود.
وی افزود: حذف کامل محدودیت برای تاییدیه های پزشکی و دارویی برای جانبازان دارای بیماری های خاص و کاهش چشمگیر محدودیت ها برای سایر بیمه شدگان، راه اندازی مشاوره آنلاین پزشکی برای جانبازان ۷۰ درصد و خاص، راه اندازی اپلیکیشن تلفن همراه برای پیگیری و مشاهده وضعیت اسناد هزینه ارائه شده از دیگر اقدامات شرکت بیمه دی در این زمینه بوده است.
مدیرعامل شرکت بیمه دی آغاز نظرسنجی و تماس با بیمه شدگان برای اطلاع از نیازمندی های آنان را یکی دیگر از اقدامات این شرکت عنوان کرد و افزود: تاکنون برای جمع آوری اسناد هزینه از درب منزل در شهر اصفهان به صورت پایلوت اقدام شده است و امکان گسترش این طرح به سراسر کشور بررسی و تایید شده است. گسترش فعالیت های مرکز ارتباط شرکت بیمه دی به منظور پاسخ گویی تلفنی هرچه بیشتر و کاهش مراجعه حضوری بیمه شدگان نیز اقدام دیگری بوده که توسط شرکت بیمه دی صورت پذیرفته است.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران