پنجشنبه 10 مهر 1399 |

تبدیل یا برداشت مطالبات سنوات قبل در پورتال اعضای موسسه اندوخته شاهد

12:52:0    1399/02/07

تبدیل یا برداشت مطالبات سنوات قبل در پورتال اعضای موسسه اندوخته شاهد

شرکت ذخیره شاهد با صدور اطلاعیه‌ای از امکان تبدیل یا برداشت مطالبات سنوات قبل در پورتال اعضای این شرکت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری حیات، متن اطلاعیه به این شرح است:
بدین وسیله به اطلاع اعضای محترم موسسه اندوخته شاهد می‌رساند، امکان دریافت یا تبدیل مطالبات سنوات قبل و سود مصوب مجمع سال ۱۳۹۸(آخرین سود) مربوط به اعضایی که طبق جدول زمان‌بندی موفق به ثبت درخواست سود سال ۹۸ نشده‌اند از طریق سایت اینترنتی شرکت به آدرس www.zakhireh.co.ir به شرح زیر فعال است:
اعضای محترمی که مایل به دریافت نقدی سود مصوب مجمع سال ۱۳۹۸، (برای اعضای محترمی که در طبق جدول زمان‌بندی پرداخت سود موفق به ثبت درخواست سود سال ۹۸ نشده‌اند) و سود سنوات قبل خود هستند باید با مراجعه به پورتال اعضا قسمت پرداخت، درخواست خود را ثبت کنند.
اعضای محترمی که مایل به تبدیل مطالبات سنوات قبل و سود سال ۱۳۹۸، (آخرین سود) خود هستند باید با مراجعه به پورتال اعضا قسمت خرید (تبدیل مطالبات موجود به واحد سهمی) درخواست خود را ثبت کنند.
لازم به ذکر است اعضای محترمی که فاقد شماره حساب هستند یا حساب آن‌ها مسدود شده است باید در اولین فرصت نسبت به افتتاح حساب در یکی از بانک‌های «ملی» و «اقتصاد نوین» و یا رفع مسدودی حساب خود اقدام و مدارک آن را به رابط شرکت ذخیره شاهد مستقر در دفاتر بنیاد شهید و امور ایثارگران تحویل دهند.
ضروری است در خصوص انتخاب گزینه‌های مورد نظر دقت لازم به عمل آید و در صورت هرگونه سؤال در این خصوص با کارشناسان واحد سهام شرکت ذخیره شاهد (۸۸۸۹۵۳۳۳-۰۲۱) تماس گرفته شود.
همچنین به اطلاع می‌رساند خرید واحد سهمی تا اطلاع ثانوی غیرفعال است.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران