جمعه 20 تیر 1399 |

پدر شهیدان فهمیده به فرزندان شهیدش پیوست

03:24:0    1399/01/13

پدر شهیدان فهمیده به فرزندان شهیدش پیوست

حاج محمدتقی فهمیده پدر گرامی شهیدان والامقام داود و محمد حسین فهمیده پس از سال‌ها فراق از فرزندانش ساعاتی پیش دعوت حق را لبیک گفته و به فرزندان شهیدش پیوست.

به گزارش پایگاه خبری حیات ،«حاج محمد تقی فهمیده» پدر گرامی شهیدان والامقام «داود و محمد حسین فهمیده» که از دهم بهمن ماه سال گذشته به دلیل مشکلات ریوی و اختلال تنفسی در بیمارستان خاتم‌الانبیا (ص) تهران بستری شده بود، بعدازظهر روز سه‌شنبه ۱۲ فروردین ماه پس از سال‌ها فراق از فرزندانش دعوت حق را لبیک گفته و به فرزندان شهیدش پیوست.
شایان ذکر است «حاجیه فاطمه کریمی» مادر بزرگوار شهیدان فهمیده نیز بانوی ایثارگری بود که ۱۲ اسفندماه ۹۸ به فرزندان شهیدش پیوست.
گفتنی است شهید محمد حسین فهمیده متولد ۱۳۴۶ نوجوان ۱۳ ساله‌ای بود که در جنگ تحمیلی درست ۵ روز پی از آغاز جنگ همراه رزمندگان بسیجی به خرمشهر رفت و سرانجام در ۸ آبان سال ۵۹ در محله کوت شیخ خرمشهر در حالی که نارنجک به بدنش بسته بود به سمت تانک‌های دشمن رفت و به شهادت رسید و شهید داود فهمیده نیز متولد ۱۳۴۱ در سال ۶۲ در عملیات والفجر ۲ در منطقه حاج عمران بر اثر اصابت ترکش به در جه رفیع شهادت نائل آمد.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران