جمعه 20 تیر 1399 |

برنامه‌های بنیاد استان گلستان در مبارزه با ویروس کرونا تشریح شد

17:34:0    1399/01/11

برنامه‌های بنیاد استان گلستان در مبارزه با ویروس کرونا تشریح شد

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان برنامه‌های این بنیاد را در مبارزه با ویروس کرونا و پیشگیری از شیوع آن تشریح کرد.

به گزارش پایگاه خبری حیات ،اسرافیل وزیری با اشاره به شیوع ویروس کرونا گفت: ماندن در خانه و قطع زنجیره بیماری بهترین راهکار مقابله با این ویروس است و به حول و قوه الهی در سال جدید با همدلی و همبستگی ملی شر این ویروس از سر ملت ایران دفع خواهد شد.
وی ضمن تاکید بر رعایت بهداشت فردی برای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا گفت: والدین معظم شهدا و جانبازان به دلیل شرایط جسمی خاصی که دارند باید بیش از دیگران نکات بهداشتی را رعایت کرده و از هر نوع خروج غیر ضروری از خانه پرهیز کنند.
وی ضمن تشکر از تلاش‌های مسئولان و خیرین استان در مقابله با این بیماری گفت: تاکنون اقدامات متنوع و زیادی پیرامون مبارزه با این ویروس و حفظ و ارتقای سطح سلامت جامعه ایثارگری و کارکنان بنیاد انجام شده است.
وزیری گفت: بنیاد گلستان از ابتدای اعلام ورود این ویروس با برگزاری جلسات اضطراری و رعایت پروتکل های بهداشتی اقدامات لازم را در راستای جلوگیری از شیوع کرونا و مقابله با آن در دو حوزه سلامت ایثارگران معزز و کارکنان آغاز کرده است.
وی ادامه داد: تشکیل ستاد کمیته مبارزه با کرونا، پخش و توزیع اقلام بهداشتی و پوسترهای پیشگیری در استان، تهیه و توزیع بسته‌های بهداشتی بین جامعه ایثارگری و کارکنان بنیاد، اقدامات پیشگرانه در بنیادهای تابعه اعم از استفاده از محلول های ضد عفوفنی کننده، ماسک، دستکش و ایجاد گیت تب سنجی مراجعین در مرکز هاتف و کاهش کارکنان به صورت شیفتی و موافقت با مرخصی‌های کارکنان بنیاد برای عدم شیوع ویروس از عمده اقدامات این بنیاد در راستای مبارزه با ویروس کرونا بوده است.
مدیرکل بنیاد گلستان با تأکید بر اولویت بیشکیری و مبارزه با شیوع کرونا افزود: اطلاع‌رسانی کامل، ارسال پیامک و فعالیت در فضای مجازی انجام‌شده و تقاضای ما از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران این است که برای حفظ سلامت خود و دیگر اقشار جامعه در مواقع غیرضروری از مراجعه به بنیاد خودداری نموده و مشکلات خود را از طریق تماس تلفنی و سامانه تلفنی ۱۶۱۶ پیگیری کنند.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران