جمعه 16 خرداد 1399 |

19:33:0    1398/10/19

خانواده سردار شهید سلیمانی درگذشت جانباختگان مراسم تشییع را تسلیت گفتند

خانواده سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در پیامی درگذشت جمعی از هموطنان در ازدحام جمعیت شرکت‌کننده در مراسم تشییع شهدای مقاومت را تسلیت گفتند.

به گزارش پایگاه خبری حیات، در پی جان باختن جمعی از هموطنان در آیین تشییع پیکر سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت خانواده این سردار شهید آسمانی روز پنجشنبه پیام تسلیتی صادر کردند.
در این پیام آمده است، محضر مبارک خانواده جان باختگان در آیین تشییع پیکر شهدای مقاومت، با سلام و دعای خیر، درگذشت جمعی از هموطنان و هم استانی های عزیزمان در ازدحام جمعیت شرکت‌کننده در این خیزش ملی در کرمان، مصیبت روی مصیبت بود و موجبات تاثر و تاسف آحاد ملت ایران و دردمندی مضاعف ما را فراهم کرد.
این پیام می افزاید: قدر مسلم، حضور در مراسم تشییع شهید، فریضه است و خواهران و برادرانی که به این نیت از منازل یا شهر و دیار خود به قصد قربت و انجام وظیفه، خارج شده اند، مشمول عنایات خاصه خداوند متعال هستند.
همچنین در این پیام آمده است: بدین وسیله از عمق جان به خانواده های داغدارشان، عرض تسلیت و تعزیت خود را اعلام نموده و همانگونه که مقام عظمای ولایت فرموده‌اند، امیدواریم ارواح مطهرشان با ارواح مطهر شهدا، محشور شود.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :