شنبه 5 مهر 1399 |

جزییات به خاک سپاری پیکر شهید سپهبد قاسم سلیمانی

11:5:0    1398/10/18

جزییات به خاک سپاری پیکر شهید سپهبد قاسم سلیمانی

پیکر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی مطابق وصیت اش در حالی در جوار مزار شهید یوسف الهی به خاک سپرده شد که دو پسر آن شهید بزرگوار با ورود به قبر آیین تدفین را برای پیکر حاج قاسم به جا آوردند.

به گزارش پایگاه خبری حیات، در مراسم به خاکسپاری پیکر حاج قاسم سلیمانی در گلزار شهدای کرمان که امروز (چهارشنبه) برگزار شد، علاوه بر خانواده آن شهید سرافراز، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، محمدباقر قالیباف عضو مجمع و سردار رمضان شریف سخنگو و مسوول روابط عمومی کل سپاه نیز حضور داشتند.
محمدباقر قالیباف و دو پسر آن شهید، با ورود به قبر اعمال و اذکار شرعی مراسم تدفین را برای پیکر حاج قاسم سلیمانی به جا آوردند.
در این مراسم همچنین، پرچم و تربت حرم امام حسین(ع)، عبای رهبر انقلاب که با آن سال‌ها نماز شب خوانده‌اند و اشیاء متبرک دیگر در محل دفن در کنار پیکر شهید قرار گرفت.
خیل جمعیت مستقر در گلزار شهدای شهر کرمان که از نخستین ساعات اولیه امروز (چهارشنبه) به چشم می خورد همزمان با اعلام خبر حمله موشکی سپاه به پایگاه آمریکایی در عراق و گرفتن انتقام سخت، همزمان و یکصدا شعار مرگ بر آمریکا سر دادند.
بعد از انجام آیین خاکسپاری سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در محل گلزار شهدای کرمان همچنین زیارت پرفیض و معنوی عاشورا قرائت شد.

 

 


فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران