یکشنبه 11 خرداد 1399 |

جانبازی مدال افتخاری برای دلاورمردان ایثارگر است

16:42:0    1398/09/11

جانبازی مدال افتخاری برای دلاورمردان ایثارگر است

نماینده ولی فقیه در یزد بیان کرد: جانبازی مدال افتخاری برای دلاورمردان ایثارگر است و هر اقدامی که انسان مؤمن در راستای مقدم دانستن دیگران بر خود انجام دهد مصداق ایثار بوده و شهادت بالاترین و بارزترین مصداق ایثار است.

به گزارش پایگاه خبری حیات ،آیت‌الله محمدرضا ناصری نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه یزد به همراه محمدعلی طالبی استاندار و حجت الاسلام عباس زارعی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور در منزل «مهدی موحدیان» جانباز ۷۰ درصد که در سال ۶۷ در پاتک عراق به درجه جانبازی نائل آمد و حاج «حسین رفاهی» جانباز ۱۰ درصد و برادر دو شهید از صبر و مقاومت این جانبازان تجلیل کردند.
آیت‌الله محمدرضا ناصری با بیان خاطراتی از هشت سال دفاع مقدس و بیان رشادت‌های شهدا و ایثارگران گفت: جانبازی مدال افتخاری برای دلاورمردان ایثارگر است و هر اقدامی که انسان مؤمن در راستای مقدم دانستن دیگران بر خود انجام دهد مصداق ایثار بوده و شهادت بالاترین و بارزترین مصداق ایثار است.
وی با اشاره به توطئه‌های دشمنان اظهار کرد: استکبار جهانی همیشه با حضور مردم مؤمن و انقلابی ایران اسلامی در صحنه مشکل داشته است و تلاش زیادی کرد تا صف مردم را از مسئولان جدا کند و لکن مردم بصیر میهن با حضور باشکوه خود دشمن را مأیوس کردند.
امام‌جمعه یزد خاطرنشان کرد: فرهنگ ایثار و شهادت باید در جامعه نهادینه شود و جوانان و نوجوانان هرچه بیشتر با این فرهنگ ناب اسلامی آشنا شوند.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :