پنجشنبه 15 خرداد 1399 |

تولید کنندگان، حمایت بیشتری نیاز دارند

11:31:0    1398/07/29 گفت و گو با مجید مستاجران مدیر عامل شرکت «کیان پژوه مدیسا»

تولید کنندگان حمایت بیشتری نیاز دارند

حیات: شرکت «کیان پژوه مدیسا» از جمله تولیدکنندگان با سابقه ای است که در زمینه تولید تجهیزات توانبخشی، پزشکی و بویژه تخت های چند منظوره و بالابر بیماران قطع نخاعی فعالیت می کند. این شرکت یکی از مهمترین خدمات دهندگان به معلولین و جانبازان نخاعی است که چندی پیش در پنجمین نمایشگاه بین المللی تخصصی تجهیزات توانبخشی معلولین، جانبازان و سالمندان از مهمترین تولیدات خود رونمایی کرد. پایگاه خبری حیات در ایام برگزاری این نمایشگاه با مدیر عامل شرکت گفت و گویی داشته که در زیر می خوانید.

به گزارش پایگاه خبری حیات ،در کنار  انواع تخت ها ، ویلچر ها ، بالابر ها و اقسام تجهیزات ریز و درشت کمک پزشکی، که در نمایشگاه توانبخشی معلولان و جانبازان در معرض دید عموم قرار گرفته ، تخت های چند منظوره بیمارستانی و ویلچر های فول آپشن برقی شرکت « مدیسا» توجه هر بازدید کننده ای را بر ای لحضه ای به خود جلب می کرد. ماجرا وقتی جالب تر می شود که بدانیم تمام این تولیدات از صفر تا صد، طراحی و ساخت داخل است و مهندسین و طراحان همین شرکت آنها ساخته اند.  « مجید مستاجران» به عنوان مدیر عامل شرکت درباره تولیدات شان می گوید.
وی با اشاره به یک تخت چند کاره متحرک به عنوان یکی از بهترین تولیدات مهندسی تخت بیمارستانی از حمایت سازمان ها و نهاد های دولتی گله می کند و خواستار توجه بیشتر به طراحان و مهندسین داخلی است. بنا به گفته وی علاوه بر تخت چند منظوره، بالابر بیمار بی تحرک یا نخاعی، بالابر های بیمارستانی، صندلی های مخصوص دست شویی های ایرانی و فرنگی تولیدات دیگر شرکت اوست، که بیشتر آنها از سوی انجمن فیزیوتراپی ایران تایید و تحسین شده اند. این اقلام، به گفته او از مهمترین، پر کاربرد ترین  و مورد نیاز ترین وسایل کمک توانبخشی محسوب می شود که سال هاست روی تکمیلِ طراحی و ساختِ هر چه کامل تر و حرفه ای تر آن ها وقت گذاشته شده، حال آنکه به گفته وی سازمان ها و بیمارستان ها به عنوان خریداران عمده این تجهیزات ارتباط زیادی با شرکت مزبور ندارند و برای پیدا کردن بازار باید خودشان پیش قدم شوند. به گفته مدیر عامل شرکت مدیسا عمده فروش شرکت آنها از بالابر های بیمارستانی است و این برای جانبازان قطع نخاعی در منازل هم قابل تعبیه است،در حالی که  بسیاری از جانبازان نخاعی عزیزمان  این را نمی دانند و حتی شاید نام این شرکت هم تا به حال به گوش شان نخورده باشد. این مهندس جوان، در پایان اظهار امیدواری کرد که اینگونه نمایشگاه ها،  محملی باشد برای اینکه جانبازان و ایثارگران   بتوانند محصول مورد نظر خود را بیابند و با دیگرمحصولات مشابه مقایسه و محصول مورد نظر خود را با شناخت و آگاهی کامل انتخاب کنند. 

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :