جمعه 16 خرداد 1399 |

شهدا طلایه‌داران انقلاب اسلامی هستند

14:55:0    1398/06/13

شهدا طلایه‌داران انقلاب اسلامی هستند

حیات: استاندار آذربایجان غربی تاکید کرد: گرامی‌داشت یاد شهدا به عنوان طلایه‌داران انقلاب اسلامی باید همیشه در دل‌ها جاری و ساری باشد و این فرهنگ به عنوان یک فرهنگ ارزشی در جامعه نهادینه و به نسل‌های آینده نیز منتقل شود.

به گزارش پایگاه خبری حیات ، محمد مهدی شهریاری در دیدار با مادر شهید «رحیم فعال مسکین»، مادران شهدا را اسوه مقاومت و ایثار خواند و گفت: مادران شهدا با پایمردی، صبوری و شکیبایی فرزندان خود را در طبق اخلاص گذارده و تقدیم انقلاب و کشور کردند و لحظه‌ای برای از دست دادن فرزندان خود نهراسیدند و تردیدی به خود راه ندادند.
وی تاکید کرد: گرامی‌داشت یاد شهدا به عنوان طلایه‌داران انقلاب اسلامی باید همیشه در دل‌ها جاری و ساری باشد و این فرهنگ به عنوان یک فرهنگ ارزشی در جامعه نهادینه و به نسل‌های آینده نیز منتقل شود.
استاندار آذربایجان غربی یادآوری کرد: امروز به میمنت یاد و نام شهدا، انقلاب بیمه شده و به عنوان الگویی جامع در اختیار کشورهای تحت سلطه قرار گرفته تا پرچم مبارزه با ظلم، ستم و استکبار را به اهتزاز درآورند و با ظالمان و ایادی استکبار به مبارزه برخیزند.
گفتنی است شهید «رحیم فعال مسکین» یکم اسفند 1339 در شهرستان ارومیه به دنیا آمد. فرمانده نیروی انتظامی استان قزوین بود و نهم خرداد 1383 در ارتفاعات الموت قزوین بر اثر انفجار بالگرد و سوختگی شدید به شهادت رسید. پیکر او در باغ رضوان زادگاهش به خاک سپرده شده است.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :