شنبه 17 خرداد 1399 |

بنیاد از آثار هنری مروج فرهنگ ایثار و شهادت حمایت می‌کند

14:29:0    1398/06/13

بنیاد از آثار هنری مروج فرهنگ ایثار و شهادت حمایت می‌کند

حیات: مدیرکل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران بیان کرد: بنیاد همواره از همه آثاری که در بخش‌های هنری جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، تولید شده است حمایت می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری حیات ، «سید مرتضی حسینی» در نشست هماهنگی نخستین جشنواره ملی آواها و نواهای آیینی ایثار ابراز داشت: این جشنواره فرصت خوبی برای دریافت آثار افرادی است که آماری از آن‌ها وجود ندارد و کمتر شناخته‌ شده هستند یا اصلاً شناسایی نشده‌اند، و ما می‌توانیم آن‌ها را به جامعه هنری کشور معرفی کنیم.
مدیرکل امور هنری بنیاد خاطرنشان کرد: در این جشنواره که برای نخستین بار و در آذرماه سال جاری برگزار می‌شود، بخش ویژه‌ای برای حضور گروه‌های منتخب سرود شاهد و ایثارگر در نظر گرفته‌ شده است.
مدیر گروه تلویزیونی شاهد بیان کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران همواره از همه آثاری که در بخش‌های هنری جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، تولید شده است حمایت می‌کند.
وی یادآور شد: تمام آثار این جشنواره باید مروج فرهنگ ایثار و شهادت باشند و پرداختن به موضوع ایثار اجتماعی، سبک زندگی ایثارگران دفاع مقدس و مدافعان حرم از اولویت ویژه برخوردار است.
حجت‌ الاسلام ابراهیم تشکری نیز در این نشست گفت: چون این کار در سطح ملی است و اهمیت ویژه‌ای برای بنیاد و استان بوشهر دارد باید در همین راستا از تمام ظرفیت‌های موجود برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر جشنواره استفاده کرد.
حجت‌الاسلام تشکری تصریح کرد: برای نصب بیلبوردهای تبلیغاتی در سطح شهر با سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بوشهر هماهنگی لازم انجام‌شده است که در بازه زمانی مشخص بتوانیم از فضای تبلیغاتی شهر استفاده کافی ببریم .

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :