شنبه 17 خرداد 1399 |

رونمایی از مستند ورای صلح و جنگ روایتی از اسارت حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد

17:42:0    1398/06/03

رونمایی از مستند ورای صلح و جنگ روایتی از اسارت حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد

حیات:مستند “ورای صلح و جنگ “روایتی متفاوت از زمان حضور حجت‌الاسلام سیدعلی‌اکبر ابوترابی فرد در اردوگاه اسرای ایرانی در عراق است که برای اولین بار در فرهنگسرای رسانه رونمایی و با حضور عوامل مستند نقد و بررسی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حیات ، مراسم رونمایی از مستند “ورای صلح و جنگ”با حضور عوامل این فیلم در فرهنگ سرای رسانه برگزار می‌شود. این مستند روایتی از حجت‌الاسلام ابوترابی فرد و بیانگر بخشی از ابعاد بین‌المللی آزادگان سر افراز دفاع مقدس است.

“اندریاس ویگر”رئیس کمیته بین المللی صلیب سرخ که در اردوگاه اسرای ایرانی در عراق حضور داشته است ،ناگفته‌هایی از آزاده سرافراز را بیان کرده است.همچنین در این فیلم مستند،اولین روایت از دیدار “ویگر” و “حجت‌الاسلام ابوترابی فرد” در اردوگاه موصل به نمایش در آمده است.

این مستند ۳۰ دقیقه‌ای به کارگردانی و تهیه کنندگی “رضا عسگرلو”  در کشورهای سوئیس و فرانسه تصویربرداری شده است و در کنار پرداختن به شخصیت والای حجت الاسلام علی اکبر ابوترابی فرد ، تاثیرگزاری او بر ماموران صلیب سرخ و نقش اندیشه اسلامی -ایرانی رادر صلح جهانی و حقوق بین‌المللی بشر دوستانه مورد بررسی قرار داده است.

این فیلم مستند روز سه شنبه پنجم شهریور ماه ساعت ۱۰ صبح در فرهنگسرای رسانه رونمایی و پس از رونمایی، جلسه نقد و بررسی این مستند با حضور عوامل فیلم برگزار می‌شود.

عوامل ساخت این مستند عبارتند از: تهیه کننده و کارگردان :رضا عسگر لو – مجری طرح :محمد رضا عباسیان – مدیر تولید :مسعود عسگریان و مشاورین:دکتر محمد رضا دستغیب – داوود گودرزی و محمد رضا صراطی.

ایسنا 

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :