یکشنبه 4 اسفند 1398 |

کتابفروشی مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس بازگشایی شد

15:21:0    1398/05/23

کتابفروشی مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس بازگشایی شد

حیات:همراه با اعلام برنامه‌های جدید از سوی مدیر انتشارات مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس، کتابفروشی این مرکز بازگشایی شد.

به گزارش پایگاه خبری حیات به نقل از مهر، مدتی بود که فروشگاه مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس تعطیل بود، اما به تازگی از سوی نوراله جعفری، مدیر انتشارات این مرکز اعلام شده است که بخش کتابفروشی این مرکز فعالیت خود را از سر گرفته است.
همچنین قرار است در آینده فروشگاه مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس میزبان برپایی میزگردهای تخصصی در حوزه دفاع مقدس باشد و برای برخی کتاب ها با حضور نویسندگان و دست اندرکاران آنها جشن امضا برگزار شود. علاوه بر این قرار است کتابفروشی این مرکز در آینده به ارائه آثار حوزه دفاع مقدس از ناشران دیگر هم بپردازد.
از دیگر برنامه های بخش انتشارات و کتابفروشی مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس در آینده این است که در 10 استان نمایندگانی فعال کند تا کتاب های این مرکز در سایر نقاط کشور هم بهتر عرضه شوند.
در حال حاضر کتابفروشی مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس به عرضه 110 اثر منتشر شده توسط همین مرکز می پردازد که شامل کتاب‌های نبردی، اطلس، تاریخ شفاهی، حوزه‌های اجتماعی، ترجمه و کتابچه‌ها و نقشه‌های دوران دفاع مقدس است. مدیر انتشارات این مرکز به تازگی اعلام کرده به مناسبت هفته دفاع مقدس چندین اثر جدید هم رونمایی خواهد شد.
علاقمندان می‌توانند جهت دسترسی به کتاب‌های مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس از ساعت 9 صبح تا 18 عصر به فروشگاه این مرکز واقع واقع در خیابان انقلاب، خیابان فخر رازی، مجتمع ناشران فخر رازی، پلاک 53 مراجعه کنند. علاوه بر این کتاب های این مرکز به صورت اینترنتی هم در سایت http://shop.hdrdc.ir/ عرضه می شوند.

علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر درباره تهیه کتاب یا اخذ نمایندگی کتابفروشی در شهرستان ها می توانند با شماره تلفن 02166481532 تماس حاصل کنند.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :