چهارشنبه 15 مرداد 1399 |

بازدید هفت میلیون نفر از مناطق عملیاتی دفاع مقدس

16:29:0    1398/05/22

بازدید هفت میلیون نفر از مناطق عملیاتی دفاع مقدس

حیات:فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور بسیج و سپاه گفت:طی سال گذشته بیش از هفت میلیون نفر از مناطق عملیاتی جنوب و غرب و شمال غرب کشور بازدید کردند.

به گزارش حیات به نقل از ایسنا،سردار یعقوب سلیمانی که امروز در مرکز بسیج صدا و سیما در خصوص راهیان نور اظهار کرد:امروزه بازدید از مناطق عملیاتی دفاع مقدس به هفت استان کشور تسری یافته و هرسال شاهد افزایش کمی و کیفی اردوهای راهیان نور در بحث محتو،اسکان و ایمنی هستیم.

وی در ادامه افزود:زیرساخت‌های مربوط به اردوهای راهیان نور در جنوب مطلوب است و برنامه‌های مختلفی نیز برای فراهم کردن کامل این زیرساخت‌ها در مناطق عملیاتی غرب و شمال غرب کشور اجرا شده است.

سردار سلیمانی گفت: طی یک ماه گذشته بیش از ۴۰۰۰ نفر دانشجو از مناطق عملیاتی غرب و شمال غرب کشور بازدید کرده‌اند. همچنین شاهد حضور ۲۰۰ نفر از استادان حوزه علمیه قم در این مناطق بودیم. طی سال گذشته بیش از ۲۸۰۰ زائر خارجی نیز از این مناطق بازدید کرده‌اند.

وی تصریح کرد:یکی از بسترهای تبیین مجاهدت‌های خاموش در مناطق عملیاتی غرب و شمال غرب کشور،اردوهای راهیان نور است که سعی داریم با برنامه‌های ویژه، این هدف را محقق کنیم. در این راستا برنامه فصل رویش در کردستان اجرا می‌شود.

سلیمانی گفت: در راستای مردمی کردن اردوهای راهیان نور،به موازات بازدیدهای انجام شده،خدمات اجتماعی و بهداشتی نیز توسط متخصصان در مناطق محروم انجام می‌شود.همچنین برای ترغیب بیشتر مردم برای بازدید از مناطق عملیاتی با خودروهای شخصی تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم.

وی ابراز کرد: در مورد روایت مقاومت در سوریه و عراق نیز اجماع نظر حاصل شده و جزو برنامه‌های ما به حساب می‌آید. همچینن فرماندهی قرارگاه دریایی راهیان نور هم برای بازدید زائران ازمناطق مورد نظر اعلام آمادگی کرده است.

انتهای پیام/ 

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران