چهارشنبه 15 مرداد 1399 |

آزادگان زیباترین نماد ایثار و مقاومت هستند

10:32:0    1398/05/22

آزادگان زیباترین نماد ایثار و مقاومت هستند

حیات:فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام، از آزادگان به عنوان زیباترین نماد ایثار، فداکاری و مقاومت و چایداری نام برد.

به گزارش پایگاه خبری حیات به نقل از تسنیم،سردار جمال شاکرمی شامگاه روز دوشنبه 21 مرداد ماه در نشست هماهنگی همایش "الماس های درخشان"  از  آزادگان به  عنوان تندیس‌های مقاومت کشور نام برد و اظهار کرد: آزادگان زیباترین نماد ایثار و فداکاری و مقاومت و پایداری هستند.

وی افزود: سرافرازان آزاده با رشادت و دلیری خود در دوران دفاع مقدس و با صبوری و استقامت بی‌بدیل در سال‌های اسارت، زیباترین تابلو ایثار و فداکاری را خلق کردند.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام  گفت: بر ما است که در شرایطی که آزادگان با صبر و مقاومت و دلیری در مقابل دشمن صبر پیشه کرده و مقاومت را برای ذلیلی دشمن به منصحه ظهور رساندند، امروز با الکو از صبر و مقاومت برای مبارزه در شرایط فعلی کشور سربازان عرصه نبرد با آمریکا و ایادیش باشیم.

شاکرمی، آزادگان را شهدای زنده‌ای نامید که با صبر، استقامت و ولایت‌مداری خود برگ‌های زرینی را به تاریخ این مرز و بوم افزوده‌اند و تصریح کرد:  آزادگان به معنای حقیقی اسیر نبودند چرا که در دل دشمن خاکریز دیگری را به وجود آوردند و با اراده جنگیدند و امروز هم با همین نیروی اراده در مقابل دشمن ایستادگی می‌کنند.

وی گفت: شرایط فعلی کشور نیاز به مجاهدت آزادگان در عرصه‌های مختلف داشته و حفظ دستاوردهای انقلاب با تلاش و مجاهدت آنان میسر می شود.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام  ابراز کرد: سپاه پاسداران با تمام توان در انجام و اجرای همایش "الماس های درخشان" در استان ایلام تلاش و هر کمکی نیاز باشد را به جد انجام می‌دهد.

آزادگان در صف اول پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی ایستانده‌اند

در ادامه نشست مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با اشاره به سرافرازی آزادگان در دوران دفاع مقدس اشاره اظهار کرد: آزادگان در هشت سال دفاع مقدس در جبهه ها حماسه آفرینی کردند و امروز نیز هم در صف اول پاسداری از ارزش های نظام و انقلاب در حال خلق حماسه هستند.


وی بابیان اینکه هشت سال دفاع مقدس سبب رشد و بالندگی نظام جمهوری اسلامی شده است افزود: این جنگ افروزی دشمنان دین و بشریت با نظام جمهوری اسلامی سبب تقویت پایه‌های انقلاب و کشور شد.

 اسدالله تولیده تصریح کرد: سرمشقی که امروز از منش و خوی جانبازان و آزادگان در جامعه برداشت می شود الگویی برای حفظ دستاوردهای نظام اسلامی است.

وی به برگزاری زمان همایش "الماس های درخشان" در استان ایلام اشاره و گفت: این همایش در 26 مرداد ماه به جهت پاسداشت رشادت، و ایثار و مقاومت آزادگان و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت، دفاع و از خودگذشتگی آزادگان به نسل فعلی انقلاب برگزار می‌شود .

تولیده افزود:انشاالله با همکاری سپاه، بنیاد شهید و نیروی انتظامی، همایش "الماس های درخشان" روز شنبه 26 مرداد ماه همزمان با سالروز ورود آزادگان به کشور در محل مجتمع لاله به منظور تجلیل از این عزیزان برگزار خواهد شد. 

انتهای پیام/ 

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران