یکشنبه 4 اسفند 1398 |

استقبال مردمی از پویش همشاگردی و کمک به دانش آموزان محروم

09:56:0    1398/05/09

استقبال مردمی از پویش همشاگردی و کمک به دانش آموزان محروم

حیات:مسئول گروه جهادی احسان گفت: بسته‌های لوازم التحریر به دست سر شبکه‌های جهادی می‌رسد تا در مناطقی همچون پیشوا، بشاگرد، رباط کریم، خیرآباد ورامین و...توزیع شود.

به گزارش پایگاه خبری حیات، حامد وحدتی‌فر، مسئول گروه جهادی احسان، در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به برگزاری پویش هم‌شاگردی گفت: طی فراخوانی که در سطح شهر زده شد، دفترها و کاغذهای باطله جمع‌آوری از اوایل  خردادماه تا 31 تیرماه جمع آوری شد. البته به علت استقبال فراوان مردم از این طرح ، فراخوان شش روز تمدید شد و جمع آوری کاغذهای باطله تا 6 مردادماه ادامه داشت. ما با جمع‌آوری کاغدهای باطله و تبدیل آن‌ها به دفتر مشق و لوازم‌التحریر برای دانش‌آموزان بی‌بضاعت به این قشر از مردم کمک خواهیم کرد.
وی افزود: طرح پویش همشاگردی برای نخستین بار در این وسعت و با این انسجام توسط گروه جهادی احسان وابسته به پایگاه بسیج بصائر واقع در ده ونک در تهران اجرا می‌شود. بیش از یک تُن کاغذ باطله از طریق پایگاه مردمی که برای تحویل در اطلاعیه پویش هم‌شاگردی معرفی شده بود، جمع‌آوری شده است. با فروش آن هزینه دفتر مشق‌ها تأمین شده و هزینه مابقی لوازم التحریرها نیز توسط خیرین تأمین خواهد شد. 500 بسته لوازم‌التحریر اولیه دخترانه و پسرانه که برای هر بسته حدود 25 الی 30 هزار تومان هزینه شده است، تهیه خواهد شد.
وحدتی فرد در ادامه تصریح کرد: این بسته‌های لوازم التحریر به دست سر شبکه‌های جهادی می‌رسد تا در مناطقی همچون پیشوا، بشاگرد، رباط کریم، خیرآباد ورامین و...توزیع شود. منطقه هدف ما برای توزیع این بسته‌ها مناطق محروم حاشیه شهر تهران است. توزیع بسته‌های لوازم التحریر از اول مهرماه و همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، آغاز خواهد شد. البته پیش از آغاز توزیع رسمی، در مناطقی از لرستان و سوسنگرد توزع‌ها آغاز شده است.
انتهای پیام/

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :