سه شنبه 8 بهمن 1398 |

اهدای جایزه خانواده شهید به نرگس آبیار

15:7:0    1398/05/02 در بزرگداشت عملیات مرصاد انجام می‌شود:

اهدای جایزه خانواده شهید به نرگس آبیار

حیات:در مراسم بزرگداشت عملیات مرصاد که شنبه پنجم مردادماه در پردیس سینمایی رازی برگزار می‌شود خانواده شهید قدمی و شهیدان اعلمی از نرگس آبیار کارگردان سینمای کشور تقدیر خواهند کرد.

به گزارش حیات، حسین قدمی فرزند شهید و موسس خانه موزه شهید معلم علیرضا قدیمی در گفت‌وگو با دفاع‌پرس با اشاره به برگزاری مراسم بزرگداشت عملیات مرصاد اظهار داشت: خانه موزه شهید قدمی از مدت‌ها پیش در نظر داشت تا در سی و یکمین سالگرد عملیات مرصاد و سالروز شهادت شهید قدمی مراسم بزرگداشت شهدای این عملیات را برگزار کند که این مراسم روز شنبه پنجم مرداد از ساعت 16 در پردیس سینمایی رازی و با همکاری معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه 11 برگزار خواهد شد.
وی با اشاره به یکی از برنامه‌های این مراسم ادامه داد: در این مراسم تندیس مردمی «سرو» به عنوان نمادی از تاثیرگذاری فعالیت‌های فرهنگی و هنری در جامعه با موضوع شهدا و مقاومت به یکی از هنرمندان کشور اهدا خواهد شد. این تندیس مردمی یک بار در سال توسط خانه موزه شهید قدمی به یکی از هنرمندان کشور تعلق می‌گیرد که امسال طی بررسی‌های صورت گرفته به خانم «نرگس آبیار» به خاطر کارگردانی فیلم‌های شیار 143، نفس و شبی که ماه کامل شد و همچنین نویسندگی چند کتاب در این حوزه اهدا خواهد شد.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :