جمعه 20 تیر 1399 |

12:6:0    1398/04/19 رئیس قوه قضائیه در جمع خانواده شهدا،جانبازان،ایثارگران و اقشار مختلف مردم استان مرکزی

یقین داریم خون شهیدان، مارا در راه مبارزه با مفسدین اقتصادی یاری خواهد کرد

حیات:رئیس قوه قضائیه در جمع خانواده شهدا،جانبازان،ایثارگران و اقشار مختلف مردم استان مرکزی گفت: راه مقابله با دشمن اقتدار در حوزه های اقتصادی است .

به گزارش حیات به نقل ازباشگاه خبرنگاران جوان،  حجت الاسلام و المسلمین رئیسی، رئیس قوه قضائیه در جمع خانواده شهدا، جانبازان، ایثارگران و اقشار مختلف مردم استان مرکزی گفت: رهبری سال هاست که فریاد میزنند که دشمن میخواهد از طریق اقتصاد به ما ضربه بزند و راهش اقتدار در حوزه‌های اقتصادی است.

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی با بیان اینکه استان مرکزی باید در حوزه‌ی صنعتی باقی بماند تا اقتدار کشور حفظ شود افزود: اصناف یک فعال اقتصادی و سیاسی هستند که همیشه در عرصه‌هایی که لازم به حضورشان بوده نقش ارزشمندی را ایفا کردند.

به درخواست مردم مبارزه با فساد اقتصادی جداگانه مورد بررسی قرار دادیم

وی با اشاره به اینکه برخی از آسیب‌های اجتماعی مردم را رنج میدهد و زیبنده‌ی کشور نیست اضافه کرد: اینکه بحث مبارزه با فساد اقتصادی را به طور جداگانه مورد بررسی قرار دادیم به علت درخواست‌های مردم و خانواده‌ی شهدا بود.

یقین داریم خون شهیدان، مارا در راه مبارزه با مفسدین اقتصادی یاری خواهد کرد

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی ادامه داد: با کمک مردم و نگاه ارزشمند خانواده شهدا و ایثارگران در این میدان گام برداشتیم و یقین داریم خون شهیدان، مارا در راه مبارزه با مفسدین اقتصادی یاری خواهد کرد.

وی بیان کرد: شهدای ما جلوه‌ی انسان‌های بامعرفتی هستند که راه عزت، اقتدار و راه معرفت افزایی ایستادگی در راه خداست و با حضور خانواده شهیدان، نیروی جوان و ذخایر مادی و معنوی در کشور قطعا شکوفایی رخ خواهد داد.

در میدان‌هایی موفق شدیم که به خداوند اتکا کردیم

رئیس قوه قضائیه کل کشور اظهار کرد: در میدان‌هایی موفق شدیم که به خداوند اتکا کردیم و اگر از راهی انحراف پیدا کردیم از خداوند دور شده بودیم.

وی با بیان اینکه در طول تاریخ بسیاری از انحرافات به دلیل نشناختن امام و حجت حق زمانه‌ی خود است تصریح کرد: شناخت حق یک مرحله، گرایش حق مرحله دوم و ایستادگی در راه حق مرحله‌ی سوم، این‌ها مراحل حرکت در راه درست است.

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی دهه کرامت را فرصتی دانست که می توان معرفت افزایی کنیم و نسبت به حضرت علی بن موسی الرضا شناخت بیشتری پیدا کنیم چرا که هیچ امری بعد از توحید به میزان امام شناسی مورد توجه قرار نگرفته است.

انتهای پیام/ 

 

 

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران