پنجشنبه 25 مهر 1398 |

لزوم ارائه خدمات شایسته به خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران

1398/04/18 در دیدار معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهیدبا استاندار کرمان مطرح شد:

لزوم ارائه خدمات شایسته به خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران

حیات:محمدجوادفدایی، استاندار کرمان گفت: دستگاه‌های اداری موظفند در ارائه خدمات به خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران به هر طریق ممکن آن‌ها را راضی و قانع کنند و باید به طریقی عمل شود که اقدامات مادی برای این عزیزان، اثرات معنوی خدمت را از بین نبرد.

به گزارش حیات به نقل ازباشگاه خبرنگاران جوان،محمد جواد فدائی استاندار کرمان در دیدار معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور و مدیران بنیاد شهید استان افزود: کار در مجموعه بنیاد شهید بسیار سخت است و باتوجه به بار معنوی و مادی خدمات ارائه شده به خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران؛ ایجاد تعادل بین دو وجه مادی و معنوی نیازمند صبر، حوصله، درایت و دقت مدیریت این مجموعه است.

وی با اشاره به اثرات معنوی فعالیت در بنیاد شهید تصریح کرد: خانواده شهدا و ایثارگران بر گردن این نظام حق دارند و در همه حال باید دقت شود تا این عزیزان ناراضی از یک مجموعه اداری بیرون نروند و باید در خصوص درخواست‌های آن‌ها به نحوی عمل شود تا قانع شوند.

استاندار کرمان با تقدیر از فعالیت‌های سردار حسنی سعدی مدیر کل سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و آرزوی موفقیت برای احمد گروهی در سمت مدیر کل جدید این بنیاد اظهار داشت: سردار حسنی سعدی با نجابت، اخلاق، درایت و پیگیری خودش خدمت زیادی به مجموعه بنیاد شهید در استان ارائه کرد و امیدواریم بعد از دوران بازنشستگی، با برنامه ریزی در زمینه فعالیت‌های اقتصادی، زمینه ایجاد اشتغال برای فرزندان شهدا را فراهم کند.

حجت‌الاسلام کاویانی راد ، معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور نیز در این دیدار گفت: سردار حسنی سعدی در بین مدیران بنیاد شهید کشور، صرفنظر از توان مدیریتی، به دلیل ویژگی‌های بارز اخلاقی و شخصیتی پاکدستی فردی بی نظیر بود و در دوران مسئولیتش در کرمان توانست آرامشی خاص در بین مجموعه تحت مدیریتش حکمفرما کند.

در این دیدار که صبح امروز سه شنبه ۱۸ تیرماه ۹۸ در دفتر استاندار کرمان برگزار شد؛ معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور با ابلاغ حکم احمد گروهی به عنوان مدیر کل جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان، از زحمات سردار حسنی سعدی تقدیر کرد.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :