پنجشنبه 25 مهر 1398 |

تشکیل پرونده سلامت برای یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از ایثارگران و خانواده هایشان

1398/04/16 مدیرکل پیشگیری و بهداشت روانی بنیاد شهید و امور ایثارگران خبر داد

تشکیل پرونده سلامت برای یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از ایثارگران و خانواده هایشان

حیات:مدیرکل پیشگیری و بهداشت روانی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به تشکیل پرونده سلامت برای یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از ایثارگران و خانواده های آن ها گفت: برای نخستین بار است که در سطح کشور اطلاعات خدمات پایش سلامت، درمان و توان بخشی در این حجم در قالب پرونده های جامع الکترونیک سلامت تشکیل شده است.

مدیرکل پیشگیری و بهداشت روانی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به تشکیل پرونده سلامت برای یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از ایثارگران و خانواده های آن ها گفت: برای نخستین بار است که در سطح کشور اطلاعات خدمات پایش سلامت، درمان و توان بخشی در این حجم در قالب پرونده های جامع الکترونیک سلامت تشکیل شده است.
به گزارش حیات به نقل از ایسنا، محمداسماعیل علی پور با بیان اینکه برای نخستین بار در کشور برای یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از ایثارگران و خانواده های آنان پرونده الکترونیک سلامت تشکیل شده است افزود: این پرونده ها شامل تمام اطلاعات پایش سلامت و همچنین خدمات درمانی شامل بستری های بیمارستانی، اقدامات سرپایی و پاراکلینیکی ایثارگران و خانواده های آنان است.
وی ادامه داد: با توجه به مجموعه یک میلیون و ۲۰۰ هزار ایثارگر و خانواده آن ها، برای نخستین بار است که در سطح کشور اطلاعات خدمات پایش سلامت، درمان و توان بخشی در این حجم در قالب پرونده های جامع الکترونیک سلامت تشکیل شده است.
مدیرکل پیشگیری و بهداشت روانی بنیاد شهید و امور ایثارگران ابراز امیدواری کرد با افزایش ارتباط با بیمه تکمیلی و سایر مبادی ارائه خدمات به ایثارگران و خانواده هایشان شاهد کامل تر شدن پرونده ها باشیم.
علی پور با اشاره به ایجاد شرایط گزارش گیری از بسیاری از خدمات سلامت گفت: این امکان با همکاری اداره کل آمار و فناوری اطلاعات بنیاد شهید و امور ایثارگران ایجاد شده است و بر مبنای این گزارش ها امکان تجزیه و تحلیل در زمینه نارسایی های احتمالی و همچنین ارتقا خدمات وجود خواهد داشت.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :