جمعه 15 آذر 1398 |

مراجعه روزانه ۱۰۰۰ جانباز و ایثارگر به مراکز درمانی وابسته به بنیاد شهید

11:33:0    1398/04/05

مراجعه روزانه ۱۰۰۰ جانباز و ایثارگر به مراکز درمانی وابسته به بنیاد شهید و امور ایثارگران

حیات: توکلی از مراجعه روزانه یک هزار جانباز و ایثارگر به مراکز درمانی وابسته به بنیاد شهید و امور ایثارگران خبر داد.

علیرضا توکلی رئیس بیمارستان ساسان در مراسم آغاز به کار کلینیک ویژه چند تخصصی جانبازان شیمیایی بیمارستان ساسان که امروز (چهارشنبه پنجم تیرماه) برگزار شد، اظهار کرد: بر اساس تأکیدات رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، در چند سال اخیر سعی کردیم تا امکانات لازم برای ارائه خدمات با کیفیت به ایثارگران در بیمارستان ساسان که یکی از مراکز درمانی وابسته به بنیاد شهید است را فراهم کنیم، به همین جهت ساختمانی را اخیرا تأسیس کردیم و هدفمان توسعه آن است.
وی افزود: بر اساس آمارهای موجود در سال های اخیر مشخص شد که روزانه نزدیک به یک هزار نفر از ایثارگران و خانواده های شان به این مراکز مراجعه می کنند، لذا باید شرایطی را فراهم کنیم که با استانداردهای بین المللی همخوانی داشته باشد.
رئیس بیمارستان ساسان با اشاره به آغاز کار کلینیک تخصصی جانبازان گفت: کلینیک تخصصی جانبازان که یک کلینیک چند تخصصی است با حضور ۳ گروه تخصصی چشم، ریه و پوست ویژه جانبازان شیمیایی با هدف ارائه خدمات مورد نیاز ایثارگران امروز به بهره برداری رسید.
توکلی با بیان اینکه جانبازان و ایثارگران سراسر کشور در این کلینیک پذیرش می شوند، تصریح کرد: بنیاد شهید طرح های مختلفی را در دست اجرا دارد و همچنین این بنیاد در سال های اخیر سعی کرده تا خدمات را در سطح بین المللی در کشور ارائه کند.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :