یکشنبه 26 آبان 1398 |

ترس اصلی دشمنان قسم خورده ایران از روحیه شهادت طلبی مردم است

1398/03/21

ترس اصلی دشمنان قسم خورده ایران از روحیه شهادت طلبی مردم است

حیات: مشاور عالی وزیر بهداشت، درمان وآموزش پزشکی گفت: شهدا و ایثارگران سرمایه و پشتوانه این ملت و نظام هستند و ترس اصلی دشمنان قسم خورده ایران از همین روحیه شهادت طلبی مردم است.

 سردار نصرالله فتحیان پیش از ظهر امروز سه شنبه در اجلاسیه شهدای جامعه پزشکی کردستان اظهار داشت:امروز نیز دشمن از راه جنگ اقتصادی وارد شده و بدنبال جداسازی نظام و ملت است و برای رسیدن به این هدف خود از هیچ جنایتی فروگذار نیست.
وی اظهار داشت: سرمایه انسانی بزرگترین نقطه قوت کشور در همه ابعاد است و دشمن می خواهد با فاصله بین این مردم و نظام، به جمهوری اسلامی ضربه بزند.
مشاور عالی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در امور بهداری رزمی اضافه کرد: با بیان اینکه مردم کردستان از جمله مردمانی هستند که از سال 58 تا امروز مشکلات و گرفتاری های زیادی را تحمل کردند، گفت: دشمن از همان زمان بدنبال جدا کردن این مردم از نظام بود و بارها آنان را مورد بمباران قرار داد.
وی افزود: جمهوری اسلامی ایران فقط بدنبال استقلال و آزادی است و می خواهد مردم این سرزمین در هیچ زمینه ای به بیگانگان وابسته نباشند و تاکنون نیز بدون توجه به ترفندهای دشمنان بسیار موفق عمل کرده است.
سردار فتحیان با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی ایران در شاخص سلامت سرآمد 10 کشور برتر دنیا است، اظهارداشت: جراحان پرافتخار کشور در دوران دفاع مقدس عمل هایی انجام دادند که امروز در دنیا برای همه جراحان حرف دارند. 
وی افزود: امروز ایران اسلامی در شاخص های مختلف از جمله دفاعی و امنیتی نیز جزو برترین ها است و تمام پیشرفت ها در این 40 سال حاصل شده و دشمن مخالف همین نقاط قوت است.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :