شنبه 16 آذر 1398 |

14:18:0    1398/02/31

بیش از 17 هزار دیدار با ایثارگران مازندرانی در سال 97 انجام شد

حیات:مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با بیان اینکه بیش از 17 هزار دیدار در سال 97 از ایثارگران استان صورت گرفته است، اظهار داشت: آمار دیدار پیش بینی شده از خانواده های عزیز شهدا و ایثارگران استان در سال جاری در مقایسه با سال گذشته، رشد قابل توجهی داشته است.

به گزارش حیات، هدایت مظلومی روز سه شنبه 31 اردیبهشت ماه طی گفتگویی اظهار داشت: به منظور تکریم، سپاسگزاری، قدرشناسی و بررسی مشکلات خانواده های مکرم شهدا، جانبازان و آزادگان، بیش از 20 هزار دیدار در قالب طرح سپاس، از جامعه ایثارگری 22 شهرستان در نقاط شهری و روستایی با محوریت بنیادهای تابعه که از ابتدای سال جاری آغاز شده، در حال اجرا است.
مظلومی با بیان اینکه بیش از 17 هزار دیدار در سال 97 از ایثارگران استان صورت گرفته است، اظهار داشت: آمار دیدار پیش بینی شده از خانواده های عزیز شهدا و ایثارگران استان در سال جاری در مقایسه با سال گذشته، رشد قابل توجهی داشته است.
وی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون، 3 هزار و 269 دیدار در قالب طرح سپاس از والدین، همسران و فرزندان معزز شهدا، جانبازان هفتاد درصد، نخاعی و آزادگان سرافراز در سطح استان صورت گرفته است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران تصریح کرد: مشارکت مدیران دستگاه ها در طرح سپاس، دیدار و تجلیل از خانواده های معزز شهدا و ایثارگران باید پر رنگ باشد.
مظلومی در بخش دیگری از این گفتگو در خصوص خدمات مشاوره ای به ایثارگران استان گفت: به منظور حل مسائل و مشکلات، بیش از 400 جلسه مشاوره ای طی دو ماه اخیر در سه مرکز مشاوره شاهد و ایثارگر در شهرهای ساری، بابل و تنکابن برای این عزیزان برگزار شده است./ایثار

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :