یکشنبه 11 خرداد 1399 |

14:42:0    1398/02/25

خوزستان بالغ بر ۶۷ شهید قرآنی تقدیم کرده است

حیات: استان خوزستان بالغ بر ۶۷ شهید قرآنی تقدیم کرده است.

به گزارش حیات، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان با بیان اینکه ۳۸ شهید قرآنی در دوران هشت سال دفاع مقدس از شهدای فعال در حوزه مربیگری، حافظ و قاری قرآن بودند گفت: مجموع شهدای قرانی خوزستان با در نظر داشت شهدای قرانی مدافع حرم و حله  بالغ بر ۶۷ شهید است.

عبدالرضا فرجیان در هشتمین یادواره شهدای فعال قرآنی استان خوزستان با محوریت شهید مدافع حرم نادر حمید که در حاشیه سیزدهمین نمایشگاه بزرگ قرآن و عترت استان در محل دائمی نمایشگاه بین المللی اهواز برگزار شد اظهار داشت: استان خوزستان بالغ بر 67 شهید قرآنی تقدیم کرده است.

وی با بیان اینکه 38 شهید قرآنی در دوران هشت سال دفاع مقدس از شهدای فعال در حوزه مربی گری، حافظ و قاری قرآن بودند، خاطرنشان کرد: 18 شهید فعال قرآن نیز از مجموع مدافعان حرم وجود دارد و 3 شهید حوادث تروریستی نیز فعال قرآنی بودند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان با اشاره به شهادت 8 شهید فعال قرآنی استان در حادثه حله گفت: خوزستان در زمینه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بار دیگر خوش درخشیده است.

وی با بیان اینکه مردم خوزستان و اقشار مختلف در سیل اخیر بار دیگر همچون دفاع مقدس برای دفاع از داشته ها حضور پیدا کردند، اظهار داشت: مردم با این حضور از ورود بسیاری از آسیب ها به منازل، مزارع و بخش های مختلف جلوگیری کردند.

فرجیان عنوان کرد: سیل استان خوزستان آسیب های فراوانی را به همراه داشت اما با همت و صمیمیت هشت سال دفاع مقدس اثرات خود را در زمینه ایثار اجتماعی به نمایش گذاشت.

ویژه برنامه یادواره شهدای فعال قرآنی استان خوزستان با توجه به همزمان با ماه مبارک رمضان و با هدف بزرگداشت یاد و خاطره شهدای این حوزه و تجلیل از خانواده های آنها برگزار شد.

شهید مدافع حرم نادر حمید در هشتمین یادواره شهدای فعال قرآنی استان خوزستان به عنوان شهید محور معرفی شده و از خانواده ایشان در حاشیه سیزدهمین نمایشگاه بزرگ قرآن و عترت استان تجلیل به عمل آمد.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :