شنبه 17 خرداد 1399 |

افزایش ساخت برنامه‌هایی با محور ایثار اجتماعی ضروری است

14:3:0    1398/02/23

افزایش ساخت برنامه‌هایی با محور ایثار اجتماعی ضروری است

حیات:معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: باید در زمینه ترویج ایثار اجتماعی و ازخودگذشتگی در زندگی روزمره کارهای بیشتری صورت پذیرد و در این مسیر نقش رسانه‌ها با تولید برنامه‌هایی با این محور بسیار پررنگ است.

به گزارش حیات، حجت‌الاسلام‌ محمدحسن کاویانی راد روز دوشنبه 23 اردیبهشت در نشست همفکری در مورد تولید فیلم‌های با مضمون ایثار اجتماعی و سبک زندگی ایثارگرانه با تأکید بر اهمیت وجود فرهنگ ایثارگری در محتوای تولیدی در رسانه‌ها به‌خصوص تلویزیون، گفت: این کار ضرورتاً نباید با ساخت برنامه‌هایی درباره شهدا و ایثارگران پیش برود، بلکه می‌توان در خلال برنامه‌های مختلف نیز به این موضوع پرداخت.
وی افزود: باید زیرساخت‌های مربوط به کودکان و ضرورت‌های سنی آنان مورد بررسی قرار گیرد و ظرفیت‌های مختلف کودکان شناسایی شود و متناسب با این ظرفیت‌ها تولید برنامه‌ها انجام شود.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران تصریح کرد: خوشبختانه در جامعه ما خلأ شهادت‌طلبی احساس نمی‌شود، اما باید در زمینه ترویج ایثار اجتماعی و ازخودگذشتگی در زندگی روزمره کارهای بیشتری صورت پذیرد و در این مسیر نقش رسانه‌ها با تولید برنامه‌هایی با این محور بسیار پررنگ است.
گفتنی است در ادامه این نشست که با حضور سید مرتضی حسینی مدیرکل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران و مدیر گروه تلویزیونی شاهد، معصومه آشتیانی زاد مدیر گروه خانواده شبکه 2 و آذرمیدخت آذرهوش مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه 2 سیما در محل دفتر معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد حاضران به بحث و تبادل نظر پیرامون نحوه همکاری در تولید برنامه‌های دارای محتوای ایثارگرانه پرداختند./ایثار

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :