شنبه 17 خرداد 1399 |

12:15:0    1398/02/23

ضرورت توجه به تولید آثار فرهنگی در کنگره دو هزار شهید استان بوشهر

حیات:استاندار بوشهر مأموریت‌های کمیته‌های کنگره شهدای استان بوشهر را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: تولید آثار و برنامه هنری، فرهنگی از جمله فیلم سینمایی باید در کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر مورد توجه قرار گیرد.

عبدالکریم گراوند در نشست هماهنگی برگزاری کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر با تبریک ماه مبارک رمضان بر استفاده از این فرصت برای رشد و کمال تأکید کرد و اظهار داشت: شهدا با جان‌فشانی و ایثارگری ضمن ایجاد اقتدار و صلابت ایران اسلامی، امنیت و آسایش را در ابعاد گوناگون به ارمغان آوردند.
استاندار بوشهر با تأکید بر استفاده و بهره‌مندی از ظرفیت دستگاه‌های اجرایی در برگزاری کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر خاطرنشان کرد: این کنگره در راستای معرفی حماسه‌آفرینی رزمندگان و شهدای والامقام، پیشینه تاریخی ایثار و فداکاری رزمندگان و ارزش‌های دفاع مقدس باشکوه هرچه‌ تمام‌تر برگزار می‌شود.
گراوند با تأکید بر بهره جستن از منابع داخلی کمیته‌های 20 گانه کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر تصریح کرد: در راستای تسریع اجرای برنامه‌های تدوین‌شده این کنگره، باید گام‌ به‌ گام طرح‌ها را اجرا کنیم تا بر اساس برنامه زمان‌بندی کنگره باشکوه خاصی برگزار شود.
وی مأموریت‌های کمیته‌های یاد شده را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: تولید آثار و برنامه هنری، فرهنگی از جمله فیلم سینمایی باید در کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر مورد توجه قرار گیرد./ایثار

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :