شنبه 17 خرداد 1399 |

برگزاری محافل قرآنی با حضور ایثارگران در مازندران

11:34:0    1398/02/23

برگزاری محافل قرآنی با حضور ایثارگران در مازندران

حیات: معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران گفت:به مناسبت ماه مبارک رمضان، مراسم روحانی و معنوی گلشن وحی با حضور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با انجام برنامه‌های قرآنی در شهرستان‌ها برگزار می‌شود.

به گزارش حیات به نقل از ایسنا، نصرالله نصرالهی با اشاره به پخش ویژه برنامه «به وقت سحر» در ماه مبارک رمضان توضیح داد: این برنامه با مشارکت صدا و سیمای استان مازندران به مدت ۳۰ شب همراه با معرفی ۳۰ شهید گرانقدر از طریق سیمای استانی در حال پخش است. همچنین مستند قرآنی یک قسمتی «دلداده «در خصوص نخبه و شاخص قرآنی که در ۳۶ دقیقه از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران تولید شده است در ماه مبارک رمضان از طریق سیمای مرکز مازندران پخش خواهد شد.
وی افزود: پخش مستند قرآنی سه قسمتی ضیافت نور ویژه کلاس‌های قرآنی و آموزشی نخبگان، برگزاری مسابقه قرآنی و ختم قرآن کریم به نیابت شهدا از دیگر برنامه‌های این معاونت در ماه مبارک رمضان است. علاوه بر این به مناسبت ماه مبارک رمضان، مراسم روحانی و معنوی گلشن وحی با حضور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با انجام برنامه‌های قرآنی در شهرستان‌ها برگزار می‌شود.
نصرالهی با اشاره به اینکه تعداد ۱۲ هزار و ۹۱۳ فعال قرآنی شاهد و ایثارگر در رشته‌های حفظ، قرائت، مفاهیم، تفسیر و کتابخوانی در استان مازندران وجود دارد یاد آور شد: استان مازندران دارای ۱۸۹ پیشتاز قرآنی، ۱۷ حافظ کل قرآن کریم و ۲۷۴ نفر حافظ یک تا ۲۰ جز قرآن کریم است.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :