شنبه 17 خرداد 1399 |

13:53:0    1398/02/22

تهیه دو مستند قرآنی توسط بنیاد استاد مازندران

حیات:معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: دو مستند قرآنی «دلداده» و «به وقت سحر» در ماه مبارک رمضان از سیمای مازندران پخش می‌شود.

به گزارش حیات، نصرالله نصرالهی روز یکشنبه 22 اردیبهشت ماه طی گفتگویی برنامه‌های این حوزه در ماه مبارک رمضان را تشریح کرد.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران، با اشاره به پخش ویژه برنامه به وقت سحر در ماه مبارک رمضان گفت: این برنامه با مشارکت صدا و سیمای مازندران به مدت 30 شب همراه با معرفی 30 شهید گرانقدر از طریق سیمای استانی در حال پخش است.
نصر الهی اظهار داشت: مستند قرآنی یک قسمتی دلداده در خصوص نخبه و شاخص قرآنی که در 36 دقیقه از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران تولید شده است در ماه مبارک رمضان از طریق سیمای مرکز مازندران پخش خواهد شد.
معاون فرهنگی بنیاد مازندران، پخش مستند قرآنی 3 قسمتی ضیافت نور ویژه کلاس های قرآنی و آموزشی نخبگان، برگزاری مسابقه قرآنی و ختم قرآن کریم به نیابت شهدا را از دیگر برنامه های این معاونت در ماه مبارک رمضان عنوان کرد.
وی از برگزاری گلشن وحی در ماه مبارک رمضان خبر داد و اظهار داشت: به مناسبت ماه مبارک رمضان، مراسم روحانی و معنوی گلشن وحی با حضور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با انجام برنامه‌های قرآنی در شهرستان ها برگزار می‌شود.
نصرالهی با اشاره به اینکه تعداد 12 هزار و 913 فعال قرآنی شاهد و ایثارگر در رشته های حفظ، قرائت، مفاهیم، تفسیر و کتابخوانی در استان وجود دارد عنوان کرد: استان مازندران دارای 189 پیشتاز قرآنی، 17 حافظ کل قرآن کریم و 274 نفر حافظ یک تا 20 جزء قرآن کریم است./ایثار

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :