شنبه 17 خرداد 1399 |

12:38:0    1398/02/21 فرمانده نیروی هوایی ارتش:

خانواده‌های معظم شهدا گنجینه‌های ارزشمند امید هستند

حیات:فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: خانواده‌های معظم شهدا گنجینه‌های ارزشمند امید در مسیر مجاهدت فی‌سبیل‌الله هستند.

به گزارش حیات، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده به همراه حجت‌الاسلام سید احمد قاضی رئیس اداره عقیدتی سیاسی این نیرو با حضور در منزل شهیدان محمودی، علیزاده و طاهری، با خانواده‌های این شهدای گران‌قدر دیدار و گفتگو کرد.

امیر عزیز نصیرزاده در این دیدارها ضمن عیادت از خانواده‌های این شهدا اظهار کرد: خانواده‌های معظم شهدا گنجینه‌های ارزشمند امید به فضل الهی و صبر در مشکلات در مسیر مجاهدت فی‌سبیل‌الله هستند.

وی در ادامه با اشاره به ضرورت تداوم راه و تمسک به مشی شهدا افزود: تنها راه برون‌رفت از مشکلات کنونی، برخورداری از روحیه جهادی، همچون شهدایی است که با در طبق اخلاص نهادن همه مواهب خداوندی که بالاترین آن جان و جوانی و گام برداشتن در مسیر آرمان‌های انقلاب و جمهوری اسلامی است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در پایان با برشماری ویژگی‌های ناب شهیدان در پیروی از حق و نبرد علیه باطل خاطرنشان کرد: شهدا لبیک‌گویان عصر حاضر به ندای هل من ناصر ینصرنی امام حسین (ع) هستند و مادامی که یزیدیان ناپاک در قواره و نام‌های متفاوت و متغیر وجود دارند، نبرد حق علیه باطل، تا پاک شدن زمین از لوث آن‌ها کماکان استمرار دارد و باید همچون شهدا علیه یزدیان بپا خاست./آنا

 
 

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :