جمعه 9 خرداد 1399 |

اجرای طرح «گلشن وحی» ویژه خانواده شهدا و ایثارگران در کردستان

10:3:0    1398/02/22

اجرای طرح «گلشن وحی» ویژه خانواده شهدا و ایثارگران در کردستان

حیات: کارشناس امور قرآنی و دبیر ستاد اقامه نماز بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان از اجرای طرح «گلشن وحی» ویژه خانواده شهدا و ایثارگران استان با حضور قاریان کشوری و بین المللی در استان خبر داد.

به گزارش حیات به نقل از ایکنا، حمید گرامیاری، کارشناس امور قرآنی و دبیر ستاد اقامه نماز بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان اظهار کرد: ماه مبارک رمضان ماه نزول قرآن و حکت، برکت و رحمت خداوند متعال است.
وی افزود: ما مسلمانان با تقرب جستن به درگاه باری تعالی باید با طاعت و بندگی بیشتر خداوند متعال زمینه عفو گذشت و طلب مغفرت از ذات احدیت را فراهم کنیم.
کارشناس امور قرآنی و دبیر ستاد اقامه نماز بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان با اشاره به برنامه‌های قرآنی متنوع بنیاد شهید در این ماه مبارک عنوان کرد: ما درصددیم تا با اجرای طرح ها و برنامه های قرآنی متنوع زمینه جذب و حضور حداکثری خانواده شهدا و ایثارگران را در این برنامه‌های قرآنی فراهم کنیم.
وی از اجرای طرح «گلشن وحی» ویژه خانواده شهدا و ایثارگران استان با حضور قاریان کشوری و بین المللی در استان خبر داد و عنوان کرد: در طول ماه مبارک رمضان طرح گلشن وحی در سطح شهرستان های مختلف استان برگزار می‌شود.
گرامیاری اعلام کرد: در این طرح قرآنی بعد از تلاوت آیات نورانی قرآن توسط قاریان برجسته استان و کشور، مراسم دف نوازی، مولودخوانی، سخنرانی ماموستایان علوم دینی برگزار می‌شود.
وی افزود: همچنین قبل از نماز ظهر قاری حاضر در جلسه یک صفحه از قرآن کریم را تلاوت کرده و آن را برای کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران تفسیر می‌کند.
کارشناس امور قرآنی و دبیر ستاد اقامه نماز بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان برگزاری مسابقه تحقیق و تفحص در آیات قرآن ویژه کارکنان در طول این ماه برگزار شده است بعداز ماه مبارک از بین شرکت کنندگان به قید قرعه‌کشی یک نفر مورد تجلیل قرار می‌گیرند.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :