یکشنبه 11 خرداد 1399 |

فاز اول مرکز فرهنگی دفاع مقدس لرستان افتتاح می‎شود

15:38:0    1398/02/21

فاز اول مرکز فرهنگی دفاع مقدس لرستان افتتاح می‎شود

حیات: مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان از افتتاح فاز اول مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان خبر داد.

 به گزارش حیات به نقل از ایسنا، حجت‌الله ناصرپور در تشریح برنامه‌های بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان به‌مناسبت سالروز آزادی خرمشهر، گفت: از جمله برنامه‌های پیش‌بینی شده در روز سوم خرداد ماه سال‌جاری در لرستان، افتتاح فاز اول مرکز فرهنگی دفاع مقدس این استان است.

وی ادامه داد: برگزاری کارگاه شعر و مبانی ادبیات پایداری، رونمایی از ۴۰ عنوان کتاب با موضوع دفاع مقدس هم‌زمان با افتتاح مرکز فرهنگی دفاع مقدس لرستان، رونمایی از ۱۰ اپلیکیشن عملیات و شهدای شاخص لرستان از دیگر برنامه‌های این اداره کل به‌مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر هستند. اگرچه سیل اخیر در چند شهر کشور، خسارت‌هایی را به بار آورد ولی باعث اتحاد، همدلی بیش‌ازپیش ملت ایران شد که در این راستا سرکشی به خانواده‌های ایثارگر آسیب‌دیده از سیل جز برنامه‌های ما به‌مناسبت آزادی خرمشهر است.

ناصرپور مصاحبه با فرماندهان لرستانی عملیات «بیت‌المقدس» و «حاج عمران»، سرکشی به خانواده‌های معظم شهدا را از دیگر برنامه‌های سوم خرداد در لرستان برشمرد و ادامه داد: زنان به‌عنوان نیمی از جامعه همواره با حضور در صحنه و پشتیبانی از همسران، برادران و فرزندان خود نقش مهمی در موفقیت‌ها و پیروزی‌ها دارند و در همین راستا به‌مناسبت سوم خرداد از چند تن از زنان ایثارگر فعال ستاد پشتیبانی جنگ لرستان تجلیل به عمل می‌آید.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :