جمعه 9 خرداد 1399 |

ابلاغ دستورالعمل بهره مندی از امتیاز یک مقطع تحصیلی بالاتر برای رزمندگان

15:1:0    1398/02/21

ابلاغ دستورالعمل بهره مندی از امتیاز یک مقطع تحصیلی بالاتر برای رزمندگان

حیات: مدیرکل امور ایثارگران شهرداری تهران از ابلاغ دستورالعمل برقراری فوق العاده ایثارگری و بهره مندی از امتیاز یک مقطع تحصیلی بالاتر برای رزمندگان شاغل در شهرداری تهران خبر داد.

به گزارش حیات به نقل از فصل اقتصاد، رضا جلالی مدیرکل امور ایثارگران شهرداری تهران در جلسه با ایثارگران شرکت کنترل ترافیک شهرداری، ایثارگران را سرمایه ی کشور عنوان کرد وگفت: امنیت امروز جامعه نتیجه ی مجاهدت، فداکاری و جانفشانی شهدا و ایثارگران بوده و همین امر لزوم توجه بیش از پیش به ایثارگران را ضروری ساخته است.
وی از جمله اقدامات اداره کل امور ایثارگران شهرداری تهران را پیگیری وضعیت استخدامی فرزندان شهدا عنوان کرد و افزود: با دستور شهردار تهران تغییر وضعیت اشتغال این افراد از قراردادی به رسمی در مرحله اجرایی قرار گرفته است.
مدیرکل امور ایثارگران شهرداری تهران با بیان اینکه رایزنی های متعدد دیگری با نمایندگان مجلس شورای اسلامی جهت ارتقاء سطح رفاه خانواده شهدا و ایثارگر به انجام رسیده اظهارداشت: باتوجه به درخواست بخش قابل توجهی از رزمندگان شاغل در شهرداری درخصوص اجرای بند دوم ماده 68 قانون جامع خدمات کشوری و همچنین بند ششم بند ث ماده 88 قانون برنامه ششم، فوق العاده ایثارگری و شرایط بهره مندی از امتیاز یک مقطع تحصیلی بالاتر برای این افراد فراهم شده و به زودی اجرا خواهد شد.
جلالی افزود: بر اساس پیگیری های صورت گرفته، اجرای بند(خ) ماده 88 قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه در دستور کار قرارگرفته و مطابق این بند،رزمندگان برخوردار از حداقل 12ماه سابقه حضور درجبهه برای یک بار از پرداخت مابه التفاوت پانزده سال سنوات بیمه ای ناشی از تغییر صندوق بیمه و بازنشستگی معاف خواهند شد.
مدیرکل امور ایثارگران شهرداری تهران در پایان با اشاره به بند دوم ماده 68 قانون مدیریت خدمات کشوری تصریح کرد: امتیاز فوق العاده ایثارگری اشاره شده متناسب با درصد جانبازی، مدت خدمت داوطلبانه در جبهه و مدت اسارت تعیین شده بوده و حداکثر 1500 امتیاز خواهد بود.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :