جمعه 9 خرداد 1399 |

13:34:0    1398/02/21

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در گام دوم انقلاب تضمین امنیت کشور است

حیات: مدیرکل بنیاد مرکزی تأکید کرد: خوشبختانه این آمادگی وجود دارد که فرهنگ ایثار و شهادت به نسل‌های بعدی منتقل شود و در گام دوم انقلاب اسلامی انتقال این فرهنگ و ارزش به نسل جوان که محور فرمایشات مقام معظم رهبری است تضمین امنیت کشور اسلامی خواهد شد.

به گزارش حیات به نقل از «ایثار»، مرتضی انصاری فر شامگاه روز جمعه 20 اردیبهشت ماه 98 در نشست با نماینده ولی فقیه در استان با تاکید بر اینکه هرچه توان داریم باید در مسیر احیای تفکر شهدا و ارزش‌های دین مبین اسلام به کار ببندیم، گفت: شهادت یکی از برترین ارزش‌های دین مبین اسلام است که باید همه از آن دفاع و حمایت کرده و در ترویج جنگ و ایثار و شهادت تلاش کرده تا این فرهنگ نهادینه شود.
وی افزود: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نیازمند کار ماندگار و اثرگذار بین افراد جامعه است و باید این امر مورد توجه همه‌ دستگاه‌ها قرار گیرد.
انصاری فر تأکید کرد: خوشبختانه این آمادگی وجود دارد که فرهنگ ایثار و شهادت به نسل‌های بعدی منتقل شود و در گام دوم انقلاب اسلامی انتقال این فرهنگ و ارزش به نسل جوان که محور فرمایشات مقام معظم رهبری است تضمین امنیت کشور اسلامی خواهد شد.
وی با بیان اینکه اگر فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه رواج پیدا کند هیچ قدرتی توان مقابله ندارد، گفت: در عمل ثابت‌شده کسانی که روحیه جبهه، جنگ و شهادت را دارند و آماده دفاع هستند در مقابل کشتارجمعی و سلاح‌های هسته‌ای نیز موفق بوده و دشمنان کاری نتوانسته‌اند کنند.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :