یکشنبه 11 خرداد 1399 |

تقدیرفرماندار شادگان از ستاد راهیان نور

12:12:0    1398/02/21

تقدیرفرماندار شادگان از ستاد راهیان نور

حیات: فرماندار شادگان گفت: با فروکش کردن سیلاب یک هزار سیل زده شادگانی که در اردوگاه راهیان نور پیامبر اعظم (ص) آبادان اسکان داشتند به منازل خود بازگشتند.

به گزارش حیات به نقل از ایسنا، سعید حاجیان فرماندار شادگان با تقدیر از مسئولین راهیان نور و کمک‌های مردم آبادان به سیل زدگان شادگانی مستقر در اردوگاه راهیان نور این شهر بیان کرد: حدود یک هزار سیل زده شادگانی از ۶ روستا در این اردوگاه ساکن بودند که جا دارد از مسئولان و شهروندان آبادانی به خاطر حمایت و کمک رسانی به سیل زدگان شادگانی قدردانی کرد.

وی همچنین در خصوص آخرین وضعیت جاده‌های ارتباطی روستاهای سیل زده شادگان گفت: جاده ارتباطی تمامی روستاهای سیل زده شادگان برقرار شده و جاده روستای ابوشلوگ برای سهولت تردد نیاز به مرمت دارد.

حاجیان تصریح کرد: با فروکش کردن آب از مناطق تحت تأثیر سیلاب در شادگان بسیاری از اهالی در حال بازگشت به محل سکونت خود هستند.

شهرستان شادگان با ۱۵۰ هزار نفر جمعیت در جنوب غرب استان خوزستان در فاصله ۷۰ کیلومتری اهواز واقع شده است که نیز ۸۰ کیلومتر با رودخانه کارون ساحل دارد.

طغیان رودخانه‌های دز، کارون و کرخه از فروردین ماه امسال باعث شد حدود ۳۰۰ روستا در ۱۲ شهرستان خوزستان درگیر سیل شوند.

برآوردهای اولیه مدیریت بحران خوزستان نشان می‌دهد که سیلاب ۱۲۵ هزار میلیارد ریال به بخش‌های اقتصادی و کشاورزی، زیرساخت‌ها و منازل شهری و روستایی خوزستان خسارت وارد کرده است.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :