یکشنبه 11 خرداد 1399 |

شهدا چراغ هدایت انقلاب به سمت عزت و پیشرفت هستند

12:10:0    1398/02/21

شهدا چراغ هدایت انقلاب به سمت عزت و پیشرفت هستند

حیات: معاون بهداشت و درمان بنیاد البرز با بیان اینکه شهدا چراغ هدایت انقلاب به سمت عزت و پیشرفت هستند، گفت: شهدا با مجاهدت‌های خود راه پر پیچ‌ و خم انقلاب را هموار کردند.

به گزارش حیات به نقل از «ایثار»، محمد کریمی معاون بهداشت و درمان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، فریدون نصیری رییس بنیاد منطقه دو کرج، اعضای شورای شهر و شهرداری منطقه یک کرج به همراه جمعی از مسوولان و خادمان شهدا با هدف تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و در راستای اجرای طرح سپاس به دیدار والدین گرامی شهید والامقام «حمیدرضا اکبرنژاد» و خانواده جانباز متوفی «محرم علی شوقیان» رفتند.
کریمی در این دیدارها با بیان اینکه شهدا چراغ هدایت انقلاب به سمت عزت و پیشرفت هستند، گفت: شهدا با مجاهدت‌های خود راه پر پیچ‌ و خم انقلاب را هموار کردند.
وی افزود: ما نیز با ادامه راه شهدا باید تلاش کنیم تا مجاهدت‌های شهدا را روشن نگه‌ داریم و با تلاش‌ها و پیکارها، فرهنگ شهادت را زنده نگه‌داریم.
معاون بهداشت و درمان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تأکید کرد: فرهنگ شهادت انقلاب ما را بیمه کرده و دست متجاوزان را قطع کرده است. امروز باید پیروان راه شهدا با هوشیاری و بصیرت از ارزش‌ها و اهداف نظام اسلامی پاسداری کنند.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :