شنبه 17 خرداد 1399 |

پوشیدن خلعت خادم‌الشهدایی برازنده خادمان فرهنگ ایثار و شهادت است

11:22:0    1398/02/21

پوشیدن خلعت خادم‌الشهدایی برازنده خادمان فرهنگ ایثار و شهادت است

حیات: رئیس انجمن خادمان شهدای حرم گفت: خلعت خادم‌الشهدایی برتن خادمان فرهنگ ایثار و شهادت برازنده است.

به گزارش حیات به نقل از آنا، سرتیپ جانباز عباس طایفه درباره فعالیت‌های فرهنگی انجمن خادمان شهدای حرم که در سال ۱۳۹۵ با اهداف تلاش در استمرار، حفظ و نشر فرهنگ دفاع از حرمین شریفین، زنده نگه‌داشتن یاد و خاطر شهیدان و دفاع از حقوق مادی و معنوی شهدای مدافع حرم تأسیس شده است، گفت: یکی از اقدامات این انجمن در ترویج فرهنگ خدمت به فرهنگ ایثار و شهادت، نشانی است به نام خلعت خادم‌الشهدایی که ما در این انجمن، مسئولان لشکری و کشوری را در خدمت به خانواده شهدا، توجه به زنده نگاهداشتن یاد و نام شهدا و ارادت به فرهنگ شهادت رصد می‌کنیم.

رئیس انجمن خادمان شهدای حرم ادامه داد: زمانی که به این یقین برسیم مسئولی تمام مؤلفه‌های خدمت به خانواده شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت را داشته باشد، آن مسئول به دریافت خلعت خادم‌الشهدایی مفتخر خواهد شد. مسئولان بزرگی همچون حجت‌الاسلام محمد محمدی‌گلپایگانی مسئول دفتر مقام معظم رهبری در روز بزرگداشت شهدا به دریافت خلعت خادم‌الشهدایی مفتخر شد. همجنین در ایام برگزاری نمایشگاه کتاب که استاندار تهران برای رونمایی از کتاب فرهنگ اعلام شهدای استان تهران حضور یافته بودند، ایشان نیز مفتخر به دریافت این خلعت شد.

وی تأکید کرد: انجمن خادمان شهدای حرم تمام سعی و تلاش خود را در جهت اعتلای فرهنگ ایثار و شهادت و پراکندن عطر ایثارگری قرار داده‌ است و در این راه نیز با برگزاری برنامه‌های فرهنگی و هنری به دنبال جذب حداکثری جوانان در راه خدمت به فرهنگ ایثار و شهادت است.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :