یکشنبه 11 خرداد 1399 |

ضرورت افزایش تعامل بین بنیاد و دانشگاه‌ها برای تحقق اهداف طرح شاهد

14:55:0    1398/02/18

ضرورت افزایش تعامل بین بنیاد و دانشگاه‌ها برای تحقق اهداف طرح شاهد

حیات: مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران با تأکید بر اهمیت افزایش تعامل و هم‌گرایی بین بنیاد و دانشگاه‌ها، این مسئله را امری ضروری در راستای تحقق اهداف آموزشی طرح شاهد عنوان کرد.

به گزارش حیات به نقل از «ایثار»، محمدعلی فقیه در دیدار با داود حسین پور معاون توسعه دانشگاه علامه طباطبایی در زمینه خدمات‌رسانی آموزشی مطلوب به دانشجویان شاهد و ایثارگر، گفت: مواد 66 و 67 قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران بر ارائه خدمات مستمر و متنوع بنیاد به دانشجویان مشمول تأکید کرده است.
وی با اشاره به شرایط فعلی کشور بر ضرورت درک متقابل و همیاری بیشتر با دولت تأکید کرد و گفت: هم‌اکنون ضرورت همگرایی و اهتمام بیشتر دانشگاه‌ها و بنیاد در دستیابی به اهداف آموزشی منطبق بر اساسنامه طرح شاهد بیش‌ازپیش احساس می‌شود و امیدواریم دو طرف مطابق قوانین موجود، امکان ارائه خدمات مطلوب به دانشجویان شاهد و ایثارگر را فراهم کنند.
فقیه همچنین ضمن تبیین برنامه‌های بنیاد برای تسهیل شرایط تحصیلی دانشجویان و رفع برخی تنگناها، راهکارهای لازم را برای تسهیل پرداخت شهریه ارائه داد و ابراز امیدواری کرد با اجرای برنامه‌ها و افزایش تعامل بین بنیاد با دانشگاه‌ها، شاهد ارتقای هرچه بیشتر سطح کیفی خدمات‌رسانی به دانشجویان شاهد و ایثارگر باشیم.
مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران همچنین با تأکید بر اهمیت افزایش تعامل و هم‌گرایی بین بنیاد و دانشگاه‌ها، این مسئله را امری ضروری در راستای تحقق اهداف آموزشی طرح شاهد عنوان کرد.
در این دیدار معاون توسعه مدیریت دانشگاه علامه طباطبایی نیز توجه و تکریم جایگاه ایثارگران و حفظ شأن و منزلت دانشجویان شاهد و ایثارگر را از ضروریات تحصیل ایثارگران در این دانشگاه برشمرد و ابراز امیدواری کرد که تلاش‌های بنیاد موجبات تشریک‌مساعی بیشتر بنیاد با دانشگاه را در پی داشته باشد.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :