شنبه 17 خرداد 1399 |

تجلیل از خانواده های 182 شهید عملیات دفاع مقدس در مازندران

11:50:0    1398/02/18

تجلیل از خانواده های 182 شهید عملیات دفاع مقدس در مازندران

حیات: سردار عبدالله ملکی صبح چهارشنبه در جلسه ستاد بزرگداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر با اشاره به تشکیل ستاد سوم خرداد در استان، اظهار داشت: این ستاد دارای 9 کمیته فرهنگی تبلیغاتی، رسانه، فضای مجازی، مردمی، ایثارگران، بانوان، نیروهای مسلح، ورزش و جوانان، روستایی است.

وی شعار امسال این ستاد را «ما پیروزیم» اعلام کرد و گفت: برنامه‌های این مناسبت طبق روزشمار ابلاغی ستاد کل از یکم تا چهارم خرداد ماه در نظر گرفته شده است.

ملکی با بیان اینکه در روزشمار این بزرگداشت، چهارشنبه یکم خرداد ماه به عنوان رسانه، دفاع مقدس و مقاومت نامگذاری شده است، گفت: پنجشنبه دوم خرداد ماه روز شهدا، ایثارگران و پیروان ولایت و جمعه سوم خرداد روز مقاومت، ایثار، پیروزی، روز ولایتمداری و شنبه چهارم خرداد ماه روز دزفول، روز مقاومت و پیروزی نامگذاری شده است.

این مسئول ضمن برشمردن برنامه‌های این مناسبت، افزود: برگزاری مراسم صبحگاه مشترک قرآنی، حضور سخنرانان، فرماندهان و راویان دفاع مقدس در نمازجمعه، عطرافشانی غبارروبی گلزار شهدا، دیدار با خانواده‌های شهدای عملیات بیت المقدس و تجلیل از خانواده‌های 182 شهید عملیات بیت المقدس از جمله برنامه‌های این مناسبت است.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :