سه شنبه 28 خرداد 1398 |

1398/01/26

طرح سپاس یکی از برنامه های مهم بنیاد است

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ بیان کرد: طرح سپاس یکی از برنامه‌های مهمی است که در بنیاد شهید و امور ایثارگران به اجرا درآمده و خوشبختانه دیدار با خانواده‌های شهدا، جانبازان و آزادگان تا کنون در قالب این طرح به طور مستمر در بنیاد تهران انجام شده است.

به گزارش حیات، نشست بررسی نقاط قوت و ضعف طرح سپاس با حضور نادر نصیری، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ، حسین زاده مشاور مدیرکل، اکبری رییس اداره دفتر و روابط عمومی، غفوری معاون تعاون و امور اجتماعی و حسن زاده رییس اداره مددکاری برگزار شد.
نصیری در این نشست با اشاره به ضرورت انجام طرح سپاس گفت: طرح سپاس یکی از برنامه‌های مهمی است که در بنیاد شهید و امور ایثارگران به اجرا درآمده و خوشبختانه دیدار با خانواده‌های شهدا، جانبازان و آزادگان تا کنون در قالب این طرح به طور مستمر در بنیاد تهران انجام شده است.
وی افزود: با توجه به منویات مقام معظم رهبری درباره تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، با تمام توان این طرح ادامه خواهد داشت و جامعه هدف بنیاد بدانند خادمان آنان در بنیاد و همه مسئولان همیشه قدردان ایثار و از خود گذشتگی ایثارگران هستند و فداکاری های آنان را فراموش نخواهند کرد.
هماهنگی با مدیران استانی جهت مشارکت در دیدارها، تقسیم بندی دیدار طرح سپاس بر اساس آمار مناطق، استفاده از نیروی انسانی متخصص و مشرف به امور، تامین اعتبارات لازم، ضرورت تکریم ایثارگران، بهره گیری از مکانیزم های انگیزشی از مواردی بود که در این نشست درباره آن گفت و گو شد./ایثار

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :