سه شنبه 28 خرداد 1398 |

1398/01/26

همسران جانبازان اسوه‌های صبر و بردباری هستند

مدیرکل بنیاد مرکزی در حاشیه مراسم تجلیل از جانبازان استانداری مرکزی با بیان این مطلب که همسران جانبازان نمونه و اسوه زینب‌وار و صبر و بردباری هستند، خاطرنشان کرد: بردباری و سخت کوشی خانواده جانبازان مثال زدنی است و تاکنون ایثار و فداکاری همسران خود را ارج نهاده اند.

به گزارش حیات، مرتضی انصاری فر شامگاه روز یکشنبه در مراسم تجلیل از جانبازان استانداری مرکزی گفت: جانبازان با تاسی به علمدار قیام کربلا، عَلَمداران انقلاب اسلامی هستند و روحیه جانبازی، ایثار و مقاومت جانبازان، می‌تواند همانند گذشته راه‌های سخت پیش‌روی انقلاب را هموار و راه هرگونه نفوذ دشمن را سد کنند.
وی با بیان این مطلب که همسران جانبازان نمونه و اسوه زینب‌وار و صبر و بردباری هستند، خاطرنشان کرد: بردباری و سخت کوشی خانواده جانبازان مثال زدنی است و تاکنون ایثار و فداکاری همسران خود را ارج نهاده اند.
وی افزود: با توجه به اثرگذاری روحیه جانبازی و مقاومت در خنثی کردن توطئه های دشمنان، دنیای استکبار به این نتیجه رسیده که باید روحیه جانبازی و ایثار را از مردم بگیرد اما به یقین موفق نخواهد شد.
انصاری فر گفت: امروز اگر نام جمهوری اسلامی با عزت و افتخار در همه عالم می‌درخشد مرهون صبر، استقامت و ایثار و فداکاری جانبازان و ایثارگران است.
وی افزود: بردباری و سخت کوشی خانواده جانبازان مثال زدنی است و درس فداکاری و ایثار را به جامعه اسلامی آموختند.
انصاری فر با اشاره به اعیاد ماه شعبان بیان داشت: اعیاد شعبانیه دارای پیام های از جمله وفای به عهد و پیمان با شهدا، تلاش برای تحقق وصایای آنان و حمایت از ولایت و درس‌هایی است که ما می توانیم سرلوح کار و زندگی خود قرار دهیم.
وی با اعلام اینکه جانبازان نماد شجاعت و فداکاری در جامعه اسلامی هستند، تاکید کرد: شما یادگاران دوران هشت سال دفاع مقدس، حماسه و نگین انگشتر ولایت هستید.
وی افزود: جانبازان یادگاران دوران هشت سال دفاع مقدس هستند و فرصت خوبی است تا با یادآوری آن دوران پرافتخار، مروری بر رشادت‌های فرزندان این آب و خاک داشته باشیم.
گفتنی است این مراسم با حضور معاونان استاندار و مدیرکل بنیاد مرکزی و به همت مشاور استاندار در امور ایثارگران انجام و در پایان از جانبازان با اهدا لوح تقدیر و تجلیل شد./ایثار

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :