سه شنبه 28 خرداد 1398 |

سومین نشست ستاد بحران بنیاد فارس برگزار شد

1398/01/25

سومین نشست ستاد بحران بنیاد فارس برگزار شد

سومین نشست ستاد بحران بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس به منظور ارائه خدمات به خانواده های معظم شهدا و ایثارگرانی که در سیل اخیر استان دچار آسیب شده اند برگزار شد.

به گزارش حیات به نقل از «ایثار»، این نشست با حضور رجبعلی راهی مدیرکل، محمدجواد سفیدفرد جهرمی معاون توسعه و منابع انسانی، حجت الاسلام محمدجواد محمدی پور معاون تعاون و امور اجتماعی، زین العابدین شهرزاد رییس اداره حراست، حبیب زارع رییس اداره مسکن و گلزارها، مجتبی دینی رییس دفتر مدیرکل و روابط عمومی و دکتر محبوبه بستانی نماینده معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس و علیرضا عسگری و محمدحسین خوش خلق روسای بنیاد مناطق یک و دو شهرستان شیراز برگزار شد.
مدیرکل بنیاد فارس در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده توسط این بنیاد برای خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگرانی که در سیل اخیر استان دچار آسیب شده‌اند بر تسریع در روند خدمات رسانی به آن بزرگواران تاکید کرد.
رجبعلی راهی بیان کرد: با ورود سامانه بارشی جدید به استان فارس و احتمال خطر آبگرفتگی و حتی سیل در برخی نقاط استان، کارکنان این بنیاد در حالت آماده‌باش قرار دارند و در این زمینه به بنیاد شهرستان ها و مراکز تابعه تذکرات و آموزش های لازم داده شده و جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.
وی افزود: در حادثه سیل اخیر استان فارس نیز بنیاد شهید و امور ایثارگران یکی از نهادهایی بود که در کوتاهترین زمان در صحنه حاضر شد و به ارائه خدمات به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران سیل زده پرداخت.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :