جمعه 15 آذر 1398 |

توضیحاتی درباره اسکان سیل‌زدگان در اردوگاه‌های راهیان نور

14:8:0    1398/01/24

توضیحاتی درباره اسکان سیل‌زدگان در اردوگاه‌های راهیان نور

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته، اردوگاه‌های راهیان نور، سالن‌های ورزشی و مدارس خوزستان برای اسکان موقت اهالی شهرهای سوسنگرد، حمیدیه، رفیع و بستان در نظر گرفته شده است.

به گزارش حیات به نقل از ایسنا، علی خدادادی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان با اشاره به وضعیت شهروندان این استان توضیح داد: با هماهنگی‌های صورت گرفته با مجموعه‌هایی از جمله سپاه حضرت ولیعصر (عج)، آموزش و پرورش، ورزش و جوانان و سایر دستگاه‌های ذیربط، اردوگاه‌های راهیان نور، سالن‌های ورزشی و مدارس برای اسکان موقت اهالی شهرهای سوسنگرد، حمیدیه، رفیع و بستان در نظر گرفته شده است.


وی افزود: اردوگاه‌های شهید غلامی، شهید فرجوانی، ثامن‌الائمه و جوادالائمه (ع) برای اسکان موقت اهالی شهر حمیدیه و پادگان میشداغ نیز برای اسکان موقت اهالی شهر بستان تعیین شده است.


خدادادی گفت: همچنین سالن ورزشی و ۱۲۰ کلاس در مدارس شهرستان هویزه برای اسکان موقت اهالی شهر رفیع و پادگان‌های ۴۱ ثارالله، شهید حبیب‌الهی، شهید مسعودیان و سالن‌های ورزشی خانه جوان، ناصر خسرو، مجموعه قدس، مجموعه تختی شهرستان اهواز و پادگان شهدای هویزه نیز برای اسکان مردم شهر سوسنگرد تعیین شده‌اند.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :