یکشنبه 4 اسفند 1398 |

اسکان ۲۰۰۰ زائر راهیان نور در اردوگاه‌های آبادان

11:1:0    1398/01/06

اسکان ۲۰۰۰ زائر راهیان نور در اردوگاه‌های آبادان

مدیر اردوگاه‌های میثاق با شهدا آبادان و شهیده فرهانیان گفت: اردوگاه‌های راهیان نور این شهر از ظرفیت اسکان ۲۰۰۰ زائر راهیان نور برخوردار است.

به گزارش حیات به نقل از ایسنا، سید علی نوری مدیر اردوگاه‌های میثاق با شهدا آبادان و شهیده فرهانیان بیان کرد: مجتمع اردویی میثاق و فرهانیان دارای ۱۲۲ سوئیت جداگانه و خوابگاه با ظرفیت ۱۳۰۷ در روز را دارد که در صورت لزوم قابلیت اسکان ۲۰۰۰ نفر در این اردوگاه فراهم می‌شود.

وی افزود: اردوگاه میثاق دارای آشپزخانه صنعتی و مجهز است و روزانه ۲۵۰۰ وعده غذا در این اردوگاه صرف می‌شود که کاروان‌های راهیان نور می‌توانند از خدمات این آشپزخانه صنعتی بهره‌مند شود. اردوگاه میثاق دارای دو دستگاه حمام مجزا و ظرفیت ۲۰ چشمه دوش را دارد که کاروان‌ها نیز می‌توانند در صورت لزوم از آن استفاده کنند و خدمات آن بهره‌مند شوند.

وی در ادامه به اهمیت فرهنگ دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: در اردوگاه‌های میثاق و شهید فرهانیان فضاسازی مناسبی صورت گرفته است و با جانمایی بنرهایی از شهدا در سرتاسر اردوگاه توانسته‌ایم سیره این عزیزان را به بازدیدکنندگان معرفی کنیم. در ایام نوروز ۲۵ نفر از همکاران ما به صورت کاملاً داوطلبانه در قالب خادمین زائرین نور در مجتمع حضور دارند و در آشپزخانه، نظافت مجتمع، فضاسازی به میهمانان عزیز خدمت رسانی می‌کنند.

وی در پایان گفت: اردوگاه میثاق پذیرای کلیه کاروان‌های راهیان نور از مناطق عملیاتی جنوب است و مدیران کاروان‌ها با تماس با شماره تلفن (۱-۵۳۳۶۳۲۰۰-۰۶۱) نسبت به هماهنگی جهت حضور در این مجتمع اقدام کنند.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :