جمعه 26 مهر 1398 |

لحظه تحویل سال در معراج شهدای اهواز به‌روایت تصویر

1398/01/06

لحظه تحویل سال در معراج شهدای اهواز به‌روایت تصویر

معراج شهدای اهواز مانند هر سال میزبان خیل عظیمی از زائران کوی شهیدان بود؛ زائران شهدا سال نو را در کنار پیکرهای مطهر ۱۱۵ شهید تازه تفحص شده تحویل کردند.

به گزارش حیات به نقل از تسنیم، برپایی سفره‌های هفت سین در یادمان‌های دفاع مقدس از سوی زائران راهیان نور و خانواده‌های شهدا در کنار مزار فرزندان شهیدشان یکی از زیباترین رویدادها در این اماکن است؛ امسال نیز هفت سین عاشقی در یادمان‌های خوزستان و گلزارهای شهدا برپا شد.

مراسم تحویل سال جدید با حضور خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر، کاروان‌‌های راهیان نور و مردم شهیدپرور در مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس، گلزارهای شهدا و مزار شهدای گمنام و شهدای مدافع حرم در سراسر استان خوزستان برگزار شد و زائران سال جدید خود را با تجدید بیعت با شهدا آغاز کردند.

در این میان زائران راهیان نور و خانواده‌های شهدا سال نو را با حس و حالی متفاوت در مزار شهدا و یادمان‌های هشت سال دفاع مقدس آغاز کردند تا سال نو آن‌ها عطر و بوی شهادت بگیرد و با توسل به ائمه اطهار(ع) و شهدا سال پر خیر و برکتی را آغاز کنند.

معراج شهدای اهواز مانند هر سال میزبان خیل عظیمی از زائران کوی شهیدان بود. زائران سال نو را در کنار پیکرهای مطهر 115 شهید تازه تفحص شده تحویل کردند؛ مراسم تحویل سال با سخنرانی حجت الاسلام حاجتی و مداحی امین صوفی برگزار شد.

انتهای پیام/ ز

به اشتراک بگذارید:

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :