چهارشنبه 27 شهریور 1398 |

بیش از 40 هزار دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران به مناسبت روز بزرگداشت شهدا

1397/12/22 به مناسبت روز شهید انجام شد؛

بیش از 40 هزار دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران

حیات: مدیرکل مددکاری و مشاوره بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام کرد: به مناسبت روز بزرگداشت شهدا از تاریخ 22 بهمن الی 22 اسفندماه، تعداد بیش از 40 هزار دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران انجام شد.

به گزارش حیات به نقل از ایثار، حجت‌الاسلام حسن هنرمند با اعلام این خبر گفت: به مناسبت روز بزرگداشت شهدا، تجدید میثاق و زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره این عزیزان و تجلیل و تکریم از خانواده‌های معظم شهدا از تاریخ 22 بهمن الی 22 اسفندماه، 40423 دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران انجام شد.

وی ادامه داد: خانواده شهدا و ایثارگران ولی‌نعمتان ما هستند و مهم‌ترین رسالت بنیاد شهید و امور ایثارگران خدمت به آنها محسوب می‌شود، این دیدارها در تداوم طرح پویای سپاس و با مشارکت و همکاری سایر سازمان‌ها به‌ویژه نهادهای مردمی و باهدف ایجاد فضایی شایسته در تجلیل و تکریم از ایثارگران و جلب‌توجه عمومی به بعد ارزشمند گرامیداشت شهدا انجام شد.

حجت‌الاسلام هنرمند در پایان اظهار داشت: بر اساس گزارش دریافتی از سامانه سجایا، از مجموع 40423 دیدار، 26967 این دیدارها از والدین معظم و 13456 از همسران معزز و فرزندان شهدا صورت گرفته است.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :