چهارشنبه 27 شهریور 1398 |

1397/12/22

نخستین مرکز مشاوره ایثارگران در کشور افتتاح شد

حیات: نخستین مرکز مشاوره ویژه ایثارگران با نام «شمیم ایثار» با حضور معاون توسعه منابع انسانی شهرداری افتتاح شد.

به گزارش حیات به نقل از ایکنا ؛ نخستین مرکز مشاوره ویژه ایثارگران با نام «شمیم ایثار» با حضور معاون توسعه منابع انسانی شهرداری افتتاح شد. این مرکز با هدف ارائه خدمات مشاوره ای از قبیل مشاوره های فردی، خانواده و سلامت به جانبازان و ایثارگران معظم به همت اداره کل امور ایثارگران راه اندازی شده است.

ابراهیم شیخ در حاشیه افتتاح این مرکز گفت: امروز یکی دیگر از آرزو های ما در شهرداری تهران برآورده شد و من کمال سپاس را از دست اندرکاران ایجاد این مرکز دارم که توانسته اند تحولات مثبتی را در حوزه ارائه خدمات به عزیزان ایثارگرمان ارائه دهند.

وی افزود: داشتن یک برنامه خوب، منسجم و مبتنی بر نیاز های مخاطبان برای توسعه روز افزون این مرکز و مراکزی که در آینده افتتاح خواهند شد بسیار مهم است.

معاون شهردار تهران در پایان تصریح کرد: امید دارم این مجموعه را به برترین مرکز مشاوره حوزه ایثارگران در کشور تبدیل کنیم تا بعنوان یک الگو در سایر وزارتخانه ها، مراکز و سازمان ها توسعه یابد و ما هدفمان این است که با یک نگاه متعالی، این گونه مراکز تخصصی در سراسر کشور ایجاد شود.

رضا جلالی مدیر کل امور ایثارگران شهرداری تهران نیز در این مراسم ضمن تبریک حلول ماه مبارک رجب، با بیان این که دیدار با خانواده شهدا همواره در دستور کار اداره کل امور ایثارگران بوده است، بازدید از ۲۰۶ خانواده شهید دفاع مقدس، ۱۷۰ شهید شهرداری تهران و ۴۲ شهید خدمت آتش نشانی در سال ۹۷ را یادآور شد و افزود: برگزاری ۳۱ جلسه کمیته معیشت به منظور بررسی مطالبات خانواده شهدا و ایثارگران یکی دیگر از اقدامات به انجام رسیده است که در آن به بخش وسیعی از مطالبات پاسخ داده شد.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :