یکشنبه 29 اردیبهشت 1398 |

خانواده های شهدا حلقه اول صیانت از نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند

1397/12/22 همزمان با روز بزرگداشت شهید؛

خانواده های شهدا حلقه اول صیانت از نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند

معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت ملی پست گفت: خانوده های شهدا و ایثارگران از حلقه های اولیه صیانت از انقلاب، نظام مقدس جمهوری اسلامی و راه و کلام امام خمینی (ره) به شمار می آیند.


به گزارش حیات و به نقل از  روابط عمومی شرکت ملی پست، حسین نعمتی همزمان با 22 اسفند ماه سالروز گرامیداشت مقام شهدا در جمع خانواده های شهدای شبکه پستی با اشاره به این رسالت سنگین، بر اهمیت پیروی و حرکت در مسیر ولایت فقیه به عنوان ضامن بقای انقلاب اسلامی و مصونیت آن در برابر هجمه های دشمنان تاکید کرد.

وی با یادآوری اینکه امروز امنیت و آسایش مثال زدنی کشورمان در میان کشورهای منطقه، مدیون و مرهون خون شهداست، افزود: شهدا به واسطه روح بلندشان در قطع وابستگی های دنیوی و عروج به ملکوت اعلی، حضورشان همواره در جای جای زندگی همه ما احساس می شود.

مدیرعامل همچنین به بنیه اعتقادی انقلاب و پشتوانه مردمی آن اشاره و تصریح کرد: این دو عامل موجب ایستادگی نظام در مقابل انواع هجمه های سیاسی و فرهنگی و نیز فشارهای اقتصادی و تورم که از سوی دشمنان تحمیل می شود، شده است.

نعتمی عمل به واجبات، ترک محرمات و انجام مستحبات از جمله توصیه های موکد شهداست که لازم است همواره مد نظر تک تک مسئولان و مردم باشد.

وی همچنین بر ضرورت رسیدگی به مسایل و مشکلات خانواده شهدا و تامین هر نوع امکانات مورد نیاز آنها از جمله پرداخت وام فرزندان آنها، تاکید کرد.

مسئول امور ایثارگران شرکت ملی پست نیز در این مراسم ضمن تبریک روز گرامیداشت شهدا، بر اهمیت نگاه ویژه به مسایل خانواده شهدا تاکید کرد و گفت: یاد و خاطره شهدا همواره در زندگی ما جاری است.

احمد جان بزرگی به برپایی نمایشگاه روز شهدا اشاره کرد و افزود: این نمایشگاه یک اقدام فرهنگی قابل تقدیر است که با هماهنگی و تلاش روابط عمومی، دفتر مدیرعامل و مسئول رسیدگی به امور خانواده شهدا، برپا شد.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :