جمعه 9 خرداد 1399 |

19:19:0    1397/12/21

مراسم گرامیداشت روز شهید در بیمارستان روانپزشکی میلاد برگزار شد

حیات: مراسم گرامیداشت روز شهید در بیمارستان روانپزشکی میلاد شهرستان شهریار با حضور مسئولین استان و خانواده شهدا برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری حیات، مراسم گرامیداشت روز شهید امروز در بیمارستان روانپزشکی میلاد شهرستان شهریار با حضور ایزدی معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، دکتر پژمان آقایی رئیس بیمارستان میلاد، واثقی معاون برنامه ریزی فرمانداری،سرهنگ ترکمانی معاون فرهنگی سپاه استان و خانواده شهدا برگزار شد.
دکتر آقایی گفت: هر سال به مناسبت روز این شهید این مراسم به میزبانی ما در بیمارستان برگزار می شود. در این بیمارستان خودگردان، ۷۰ جانباز اعصاب و روان از ۱۵ استان کشور بستری هستند. این بیمارستان همچنین میزبان خانواده شاهد و ایثارگر درکلینیک های تخصصی است.
این فرزند شهید با بیان این که کار کردن با جانبازان تنها عشق می خواهد، گفت: با هدف بازگشت این عزیزان به آغوش خانواده های خود، برنامه های درمانی و تفریحی مختلفی در این بیمارستان برای جانبازان برگزار می شود. به این صورت که در حال حاضر سه نفر از جانبازانی که در گذشته در بیمارستان بستری بودند، بهبود یافته اند و در بخش کار درمانی مشغول به کار هستند.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :